Miss Slovensko 2019: Prišli aj víťazky minulých ročníkov!

29. apríla 2019
5441
 

Finálový večer Miss Slovensko patrí už tradične medzi najväčšie spoločenské akcie na Slovensku. Voľbu novej kráľovnej krásy si nenechalo újsť množstvo prominentných dám, medzi ktorým inechýbali ani víťazky Miss Slovensko z predošlých ročníkov.

Súťaž Miss Slovensko je už 23 rokov dôkazom toho, že Slovenky sú skutočne krásne ženy. Niektoré z bývalých Miss sa modelingu venujú dodnes, iné dali prednosť rodine. V prípade všetkých však platí pravidlo, že su rok čo rok krajšie. Ako dnes vyzerajú Barbora Franeková, Magdaléna Šebestová či Laura Longauerová?

Veronika Vágnerová

V roku 2007 sa z titulu Miss Slovensko mohla tešiť Veronika Vágnerová (vtedy ešte Husárová). Veronika sa modelingu venuje dodnes. V sobotu večer dokázala, že vie zaujať aj v jednoduchom čiernom kostýme od Veroniky Gall.

View this post on Instagram

#3

A post shared by Veronika Vágnerová (@veronika.vagnerova) on

Magdaléna Šebestová

Magdaléna Šebestová patrí nepochybne medzi tie najkrajšie víťazky Miss Slovensko. Vyhrala v roku 2006 a niekoľko rokov dokonca bola riaditeľkou súťaže. Počas finálového večera Miss Slovensko 2019 zažiarila v strieborných šatách od Isabel Marant.

Hanka Závodná

Po boku svojho priateľa sa v sobotu večer ukázala Hanka Závodná, ktorá Miss vyhrala v roku 2017. Sympatická ryšavka si obliekla kvetované šaty od Kataríny Vavrovej.

Dominika Grecová

Na finále 23. ročníka pochopiteľne nemohla chýbať ani minuloročná víťazka Dominika Grecová. Sympatická blondínka do spoločnosti zavítala spolu so svojou rodinou.

Karolína Chomisteková

Nikto zrejme nepochybuje o tom, že jednou z najkrajších slovenských Miss bola Karolína Chomisteková, ktorá Slovensko reprezentovala na svetovom finále Miss World v roku 2013. Karolína dodnes patrí medzi najúspešnejšie slovenské modelky a dôležitou súčasťou Miss Slovensko je už niekoľko rokov na poste riaditeľky súťaže.

Barbora Franeková

Už je to presne desať rokov, odkedy sa z úspechu mohla tešiť Barbora Franeková. Tá je dnes šéfredaktorkou úspešného módneho magazínu Top Fashion a majiteľkou obľúbenej kaviarne v centre Bratislavy. V bratislavskej Inchebe sa ukázala v jednoduchej bielej róbe od slovenského návrhára Michaela Kováčika.

Lenka Tekeljaková

Charizmatická Lenka Tekeljaková sa v roku 2016 mohla tešiť z titulu Miss Supranational. Od tej doby patri medzi vychytené slovenské modelky, ktoré pravidelne predvádzajú pre známe české a slovenské značky.

Erika Bugár

V centre pozornosti sa od roku 2016 drží aj blondínka Erika Bugár. Titul Miss síce nezískala, no dnes je moderátorkou známej módnej televízii Fashion TV a partnerkou známeho slovenského youtubera Mateja Zrebného.

Laura Longauerová

Pozornosť všetkých hostí pútala nádherná Laura Longauerová. Rodáčka z Detvy sa stala Miss Slovensko v roku 2014 a pred pár mesiacmi sa jej podarilo získať titul Miss Europe Continental 2019. Do súťaže sa zapojilo celkovo 83 dievčat a Laura sa aj napriek tomu stala najúspešnejšou Európankou.

View this post on Instagram

Svadobný salón Prime & Galina Hnatičová. ❤️ Veľmi pekne ďakujem za tieto šaty, ktoré mi bolo cťou odprezentovať počas včerajšieho prenosu Miss Slovensko 2019. Cítila som sa v nich úžasne a som hrdá na to, že sa Slovensko môže pýšiť službami, aké som v salóne Prime zažila a módnou návrhárkou, ktorá vás svojim modelom úplne vystihne. Každá sme iná a môžem smelo povedať, že každá žena u nich nájde presne to, čo hľadá. Keď šaty nie sú len oblečenie, ale splnený sen. ?❤️ @svadobny_salon_prime & @_galinacouture . S Jozefom Oklamčákom, ktorému vďačím za splnenie mojich vízií a snov. ? . Make-up: @makeupbylucid Hair: @4mattew4

A post shared by Miss Slovensko 2014 (@lauralongauer) on

 

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.