Kde dovolenkujú známe Slovenské krásky?

20. júla 2020
3403
 

Pred pár mesiacmi celú Európu zasiahla pandémia koronavírusu a výnimkou nebolo ani Slovensko. Tie najhoršie prognózy hovorili o tom, že si tento rok more neužijeme. Situácia sa našťastie vracia do normálu a cestovné je dnes už povolené, aj keď v obmedzenej miere. Šancu načerpať vitamín D ihneď využili aj známe slovenské krásky, ktoré sa vybrali do Chorvátska, Grécka či Talianska.

Stále uvažujete nad tým, kde sa tento rok vyberiete na dovolenku? Ak nechcete ostať doma, možno vás inšpirujú destinácie, kde si to v posledných týždňoch namierili známe slovenské modelky, speváčky a moderátorky.

Karolína Chomisteková

Jedna z najkrajších slovenských Miss vôbec sa môže aj po rokoch od svojho triumfu pochváliť tým, že patrí stále medzi mimoriadne žiadané a populárne tváre slovenského šoubiznisu. Karolína Chomisteková rozhodne nie je žiadna vyziabnutá kosť a koža a má postavu, za ktorú by sa žiadna žena hanbiť nemusela. V týchto dňoch užíva slnečné lúče na gréckom Rhodose.

View this post on Instagram

καλημέρα ☀️ #greece #summer @kydiswim

A post shared by Karolina Chomistekova (@karolinachomistek) on

View this post on Instagram

???‍♀️ #kitesurfing

A post shared by Karolina Chomistekova (@karolinachomistek) on

Daniela & Veronika Nízlové – (Twiins)

Sestry Nízlové sú všetkým Slovákom dobre známe ako Twiins. Daniela sa nedávno stala mamičkou, no núdzu o záujem médií nemá ani Veronika, ktorá popri rozvode so svojim manželom rozbieha sólovú hudobnú kariéru pod menom Vebi. Tesne po uvoľnení opatrení si dievčatá dopriali spoločnú dovolenku v talianskom Neapole.

Michaela Kocianová

Slnečné lúče si tento rok neodpustila ani topmodelka Michaela Kocianová. Spolu s kolegyňou, českou mdoelkou Denisou Dvořákovou si to namierili do chorvátskeho Splitu. Dievčatá núdzu o nápadníkov určite nemali. Michaela totiž vyzerá viac než dobre a bola by škoda, ak by sme ju tento rok v plavkách nevideli.

View this post on Instagram

No place I rather be

A post shared by Michaela Kocianova (@michaelakocianova) on

View this post on Instagram

??

A post shared by Michaela Kocianova (@michaelakocianova) on

Jana Pištejová

Do Chorvátska si to namierila aj známa slovenská návrhárka Jana Pištejová. Rodáčka spod Tatier už neraz dokázala, že jej štíhlu postavu jej môžu závidieť aj jej modelky. Pištejová počas dovolenky nenechala nič na náhodu a ukázala viacero modelov plaviek zo svojej vlastnej kolekcie. Nezabudlla sa pochváliť ani sériou fotiek z jachty, na ktorej strávila niekoľko dní.

Jasmina Alagič

Nikoho zrejme neprekvapí to, že Jasmína Alagič si to spolu s Rytmusom namierili na Balkán. Charizmatická brunetka dovolenku vo svojom rodisku spojila s osllavou 31. narodenín, čo si patrične užila.

View this post on Instagram

Balkan mama?️? #happy #mommy

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

View this post on Instagram

Najšťastnejšia 31ka!??? V 30tke som si myslela, že sú to tie najkrajšie narodeniny, láskou vydatá, v brušku mini my dvaja, všetko krásne ? Dnes tu ale mám celú moju rodinu pokope, najnadhernejšie niečo čo život môže dopriať! Som nenormálne šťastný človek a stále za to budem vyjadrovať vďaku. Je mi dopriaty jeden prenadherný život, Bože viem o tom, ďakujem!!! Od rána som sa rozplaka už niekoľko krát , pretože viete nemám vo svojom blízkom kruhu niekolko desiatok "priateľov" , mám ich o niečo menej a o niečo intenzívnejšich a skutočných a tí mi vedia venovať také slová ako len ľudia čo sa maju naozaj radi napíšu. Ďakujem za Vás ?❤️ Milujte svoj život akoby každý deň ste oslavovali narodeniny , žiaden deň sa nám už neopakuje, ani tento, ani ten zajtrajší, tak nech ten život stojí za to!! Mám Vás rada! S láskou Ja❤️

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

Andrea Verešová

Zdá sa, že Missky majú tento rok slabosť pre Grécku. Okrem Karolíny Chomistekovej si to sem namierila tiež Andrea Verešová. Brunetka si to namierila na jeden z najkrajších a zároveň aj najdrahších gréckych ostrovov – Mykonos.

View this post on Instagram

???? ??? ??? ???? ???? ?#goldenhour ? #mykonos

A post shared by Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial) on

Zdieľaj článok:

Comments are closed.