Trendy darček pre kabelku každej ženy

25. februára 2020
2868
 

Medzinárodný deň žien sa blíži a waterdrop má pre každú ženu dokonalú trendy novinku – jedinečnú pastelovú kolekciu nerezových fliaš. Príjemné jemné odtiene farieb rozveselia šedé marcové dni a skrátia čakanie na jar.

Waterdrop prináša ďalší jedinečný kúsok, ktorý pomôže dodržiavať dôležitý pitný režim aj počas chladných dní. Každá z 8 chutí mikrodrinkov tak získala vlastný pastelový odtieň nerezovej fľaše. Praktické nerezové fľaše sú v ponuke v dvoch rôznych veľkostiach – menšia  0,5 litrová a väčšia 1 litrová. Kvalitný nerezový materiál udrží stálu teplotu drinku po dobu 12 hodín. Vyber si k svojej obľúbenej príchuti aj unikátnu dizajnovú fľašu, ktorá rozjasní tvoj deň.

V ponuke sú výhodné kombinácie setov, kde ti k sklenej alebo k nerezovej fľaši pribalia aj rôzne príchute mikrodrinkov. Dodržanie pitného režimu vďaka revolučnému mikrodrinku a dokonalým pastelovým nerezovým fľašiam už nebude len povinnosťou, ale aj potešením z každého pohára vody. Oživ si vodu množstvom farebných superpotravín z celého sveta, ktoré hydratujú telo aj počas chladných dní, a to všetko bez cukru a zbytočných plastov. Waterdrop nájdeš na www.waterdrop.sk alebo v Pop UP Store v bratislavskom Auparku.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.