Christina Aguilera: Nemohla som byť sama sebou

22. septembra 2018
4272
 

Christina Aguilera sa tento rok vo veľkom štýle opäť vrátila na hudobnú scénu. Po dlhých šiestich rokoch vydala nový album Liberation, na ktorom nájdete aj skladbu Fall in Line s Demi Lovato. Teraz Xtina zdobí najnovšiu obálku amerického Cosmopolitanu, pre ktorý prehovorila aj o svojej búrlivej minulosti.

Christina vs Britney

Koncom 90. rokov patrila Christina Aguilera spolu s Britney Spears medzi najväčšie hviezdy šoubiznisu. Kým s Britney média urobili nevinné dievčatko, ktoré bolo snom každého muža, tak Xtina si odniesla nálepku tej zlej a neprispôsobivej rebelky. Dnes už dvojnásobná mamička priznáva, že to pre ňu vôbec nebolo ľahké.

Je ťažké keď musíte počúvať, ako vám ľudia nadávajú. Reklamy na MTV prezentovali Britney ako to dobré dievčatko a mňa ako tú zlú. Ak by som bola hanblivá a nevinná, bolo vy to v poriadku, ale keď som chcela byť sama sebou, bol to hneď problém.

View this post on Instagram

Cosmo Cover Girl ??

A post shared by Christina Aguilera (@xtina) on

Keď v roku 2002 blondínka z New Yorku vydala svoj veľký hit Dirrty, ktoré režíroval kontroverzný fotograf David LaChapelle, verejnosť ostala v šoku. V tej dobe totiž nebolo také bežné ako dnes, ukazovať pred kamerou svoje telo v takej miere, ako dnes. Mnoho televízií dalo klipu stopku, kvôli príliš sexuálnemu obsahu.

Milujem ženské telo a myslím si, že by naň ženy mali byť hrdé. Nie je to nič, čo by mali vlastniť muži. Obdobie okolo videa Dirrty bolo pre mňa veľmi kontroverzné, no dnes už by to nič zvláštne nebolo. Dúfam že som pomohla vydláždiť cestu ženám, ktoré chcú byť samé sebou a sú na to hrdé.

Aguilera je späť vo forme

V posledných rokoch Aguilera bojovala so svojou nadváhou a aj v médiách o nej bolo počuť najmä kvôli jej výzoru. Z fotiek pre Cosmopolitan však srší jej sebavedomie a nič nenasvedčuje tomu, že by ju ešte trápilo to, či splna ideál krásy, alebo nie. Dokonca aj na obale svojho nového albumu Liberation je úplne bez make-upu.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.