London Fashion Week 2019: Ako to vyzeralo v backstage prehliadky Aadnevik?!

25. februára 2019
4093
 

Londýnsky týždeň módy patrí medzi najväčšie módne podujatia na svete. Nové kolekcie tu pravidelne predstavujú mnohé zvučné mená z Veľkej Británie ale aj z iných kútov sveta. Medzi najväčšie lákadlá patrí každý rok prehliadka značky Aadnevik. Nám sa opäť podarilo dostať do zákulisia prehliadky, kde bolo pár minút pred začiatkom šou poriadne veselo!

Značka Aadnevik vám možno veľa nehovorí, no popularita tohto módneho brandu rok čo rok stúpa aj vďaka hviezdnej klientele. Nórsky zakladatel Kristian Aadnevik sa môže chváliť tým, že jeho kúsky nosia známe hollywoodske hviezdy. Nechýbajú dlhonohé krásky Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Candice Swanepoel či speváčky Rita Ora, HalseyCamila Cabello.

Kolekciu pre Jeseň/Zima 2019 predstavili počas veľkej módnej šou  už tradične v priestoroch londýnskeho hotela Royal Horseguards. Napriek tomu, že v zákulisí vládne pomerne chaos a nájdete tu desiatky ľudí od technikov, cez vizážistov a modelky až po novinárov a PR manažérov, všetko klape ako hodinky a každý perfektne vie, čo je jeho úlohou.

Čerešničkou na torte v prípade tohto večera bola jednoznačne prehliadka dychberúcich šiat, z ktorých by si určite s radoštou vybrala každá prítomná dáma. Ak budete mať niekedy cestu do Londýna, určite si overte, či Aadnevik práve v tých dňoch nechystá nejakú šou. Je to skutočne zážitok!

Foto: Dušan Marko

Zdieľaj článok:

Comments are closed.