Moma, Frlajs, Strike ale aj Puskailer milujú Pokémonov!

14. mája 2019
4334
 

Pokémonov zrejeme nikomu netreba predstavovať. Japónske postavičky sa svojho času tešili obrovskému úspechu a dodnes ide o jeden z najpopulárnejších popkultúrnych fenoménov naprieč generáciami i médiami. Slovenskú premiéru ich prvého hraného filmu si nenechala újsť Moma, Lukáš Frlajs ani raper Majself.

Na slávnostnú premiéru filmu Pokémon – Detektív Pikachu sa minulý týždeň prišlo pozrieť množstvo známych tvárí. Filmové spracovanie tohto fenoménu je určené pre všetky generácie a vďaka vtipným a trefne miereným dialógom sa určite každý aspoň raz z chuti zasmeje. Hlavnou hviezdou filmu je pochopiteľne práve žltý Pikachu, ktorého v originálnom znení nadaboval Ryan Reynolds. „Je to fakt výnimočné. Keď uvidíte túto prepracovanú živú, dýchajúcu verziu Pikachu na plátne, máte pocit, že sa stačí načiahnuť, dotknúť sa a pomaznať si ho. Ale nemaznajte sa s ním. Nechcem byť zodpovedný za to, čo by vám mohol urobiť.“

Medzi prvými, ktorý si minulý týždeň mohli v bratislavskom kine Cinemax pozrieť nové dobrodružstva Pokémonov bola aj známa youtuberka Moma či youtuber Lukáš Frlajs. Veľkú pozornosť vzbudila aj prítomnosť herca Dušana Cinkotu. Spolu s rodinou prišiel aj tanečník Laci Strike, herečkaZuzana Porubjaková či spevák Thomas Puskailer a raper Majself s priateľkou.

Veľkým lákadlom filmu je určite aj obsadenie britskej speváčky Rita Ory, ktorá sa na filmovom plátne ukázala naposledy v roku 2018 vo filme Päťdesiat odtieňov slobody. Tentokrát si pred kamerou vyskúšala úlohu Dr. Ann Laurentovej. „Bolo zábavné hrať vedátorku, takú odlišnú postavu od mojej každodennej skúsenosti. Laurentová je vedúcou výskumníčkou v jednej z menej známych budov spoločnosti a Timovi a jeho kamarátom sa objavuje ako hologram. Občas sa z ničoho nič zjaví a Tima vystraší. Páčilo sa mi to!“ dodala Ora. Držiteľka množstva hudobných cien tiež naspievala titulnú pieseň Carry On, ktorú možno počuť počas záverečných tituliek.

Foto: Continental film

Zdieľaj článok:

Comments are closed.