Ariana Grande mužov najprv zvedie, potom ich ignoruje!

5. augusta 2019
4756
 

Sympatická Ariana Grande na prvý pohľad vyzerá ako neviniatko, opak však je pravdou. Postačí ak si pozriete jej nové video k singlu Boyfriend. Brunetka sa pred kamerou premení v pomstychtivú mrchu, ktorá mužom žiadne chvíľkové potešenie alebo flirt nedaruje.

Ak patríte medzi fanúšikov Ariany Grande, tak ste určite počuli jej posledný album Thank U, Next, ktorý sa zaradil medzi najúspešnejšie ženské albumy posledných rokov. Dvojica singlov Thank U, Next a 7 Rings z tohto album usa dokonca dostala na prvú priečku amerického hudobného rebríčku Billboard Hot 100, čo sa predtým Ariane nikdy nepodarilo. Napriek tomu, že na albume stále ostáva dostatok chytľavých skladieb, do éteru posiela úplne novú nahrávku Boyfriend, ktorá zrejme naznačuje vydanie v poradí už šiesteho štúdiového albumu.

Súvisiaci obrázok

Ariana síce svojich fanúšikov už niekoľko mesiacov vo svojich skladbách presviedča o tom, že mužov k životu nepotrebuje, no napriek tomu stále tejto téme ostáva verná. Faktom ostáva, že už niekoľko mesiacov Grande cestuje po svete s koncertnou šnúrou Sweetener Tour a na mužov jej tak žiaden čas ani neostáva. Kto vie, či by 26-ročná hviezda bola taká sebavedomá, aj keby bola obyčajné dievča bez miliónov na účte. Pred kamerou svojho nového klipu totiž strieda hriešne drahé outfity od Givenchy ako na bežiacom páse!

Dobrou správou pre fanúšikov Ariany Grande je to, že už tento mesiac sa jej spomínané turné presunie do Európy. Najbližšie Slovensku sa so svojou šou ukáže v Prahe a vo Viedni, lístky na oba koncerty však už sú oficiálnou cestou vypredané.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.