Wau! Slovenka Vanda svojim outfitom zatienila české herecké hviezdy!

25. marca 2019
5315
 

Vanda Janda je vo svete sociálnych médií najmú u mladých ľudí pomerne známa. Mladá Slovenka sa pred pár rokmi presťahovala do Prahy, kde sa venuje módnej tvorbe. Kúsky z jej kolekcie sa už síce objavili vo Vogue, no najväčšiu pozornosť si Vanda získala počas víkendu vďaka udeľovaniu filmových cien Český lev.

Odovzdávanie filmových cien je vždy skvelou príležitosťou na to, aby známe krásky vytiahli to najlepšie zo svojich šatníkov. Inak tomu nebolo ani v sobotu večer v Prahe, počas odovzdávania 26. ročníka filmových cien Český lev. Na červenom koberci sa vystriedalo množstvo dám českého filmového sveta, no ani jedna si nezískala takú pozornosť, ako Slovenka Vanda.

Známa influencerka a dizajnérka si pre túto príležitosť zvolila róbu, ktorú nikto nemohol prehliadnuť. Šaty v ružovej cukríkovej farby by sa určite nestratili ani v Hollywoode, na odovzdávaní Oscarov či hudobných cien Grammy. „Od včera rozdýchavam ten ošiaľ. V živote som nedala toľko rozhovorov, podpisov, nefotilo ma také množstvo ľudí. Ďakujem za pochvaly,“ napísala 21-ročná Slovenska na svojom Instagrame.

Vanda na odovzdávanie cien prišla v spoločnosti režiséra Slávka Horáka. Neskôr v rozhovoroch priznala, že spolu už dva roky tvoria pár. Brunetka síce bola ozdobou večera, no počas samotného ceremoniálu to pre ňu už nebol otaké ružové. „Nakoniec som celý prenos presedela v reštaurácii oproti na večeri. Ľudia, ktorí mali sedieť za mnou sa tvárili veľmi škaredo, takže radšej sme odišli,“ dodala Vanda v rozhovore pre český Blesk.

Foto: Instagram

Zdieľaj článok:

Comments are closed.