Život ako z rozprávky: Takto si užíva Zuzana Plačková!

4. marca 2019
6474
 

Spomínate si ešte na reality šou Hotel Paradie? V roku 2012 to s týmto programom skúsila TV JOJ a Prima. Kontrovorzná Zuzana Plačková síce šou nevyhrala, dnes však patrí medzi jej najúspešnejšie účastníčky.

Bud ju milujete, alebo nenávidíte. Zuzanu Plačkovú na Instagrame sleduje pol milióna ľudí, čím sa na Slovensku môže pochváliť len málokto. Každý si myslel, že po skončení šou Hotel Paradise upadne prostoreká playmate do zabudnutia. To sa však nestalo. Zuzana je dnes vydatá pani, ktorá si život užíva so všetkým, čo k tomu patrí. Hriešne drahé značky oblečenia a luxusné dovolenky nie sú pre rodáčku z Čadce nič nezvyčajné.

V minulosti bola Plačková známa ako blondínka s obrovským poprsím. Neskôr však šokovala tým, že svoje 800 mililitrové silikóny vymenila za 620-mililitrové a z peroxidovej blond farby vlasov prešla na hnedú. Paradoxom je, že táto zmena priniesla Zuzane oveľa väčšiu pozornosť, než hra na Barbie.

Môže sa zdať, že Zuzana nič nedokázala a len sa vezie na vlne chvíľkového úspechu, to však nie je celkom pravda. Plačková totiž patrí medzi najlepšie platených influencerov na Slovensku a jej fotky majú v priemere väčší počet „lajkov“, než príspevky Dary Rolins, Rytmusa či Sajfu. Prostoreká hviezda v minulom roku dokonca otvorila svoj vlastný podnik priamo v centre Bratislavy. Ružová Pink Garden sa veľmi rýchlo zaradila medzi vychytené miesta nášho hlavného mesta.

Dokazom toho, že Zuzana si na svoje príjmy nemôže sťažovať sú jej hriešne drahé outfity. Medzi jej obľúbené značky patrí Moschino, Fendi, Gucci či Balenciaga. Väčšinu originálnych kúskov si brunetka prináša z jej luxusných dovoleniek.

Zdroj: Instagram.com

Zdieľaj článok:

Comments are closed.