Ariana Grande po boku Justina Biebera. Klape im to skvelo!

11. mája 2020
2625
 

Americká speváčka Ariana Grande patrí v posledných rokoch medzi najväčšie hviezdy popovej scény. Rovnako je na tom aj jej mužský kolega Justin Bieber. Obaja svoju kariéru začínali v podobnom čase a dlhé roky zápasili s tým, že ich tvorbu nikto nebral vážne. To sa im však dávno podarilo zmeniť a teraz konečne nahrali spoločnú skladbu Stuck with U.

Minulý rok Ariana Grande po celom svete bodovala vďaka jej výbornému albumu Thank U, Next. Tento rok mal patriť veľkému návratu Justina Biebera, ktorý po piatich rokoch vydal svoj nový album Changes. Ten mall v pláne podporiť veľkým koncertným turné, ktoré malo odštartovať už 14. mája v americkom Seattle. V dôsledku pandémie koronavírusu je však pochopiteľne celé turné pozastavené.

Akákoľvek práca je pre hudobníkov vzhľadom na opatrenia výrazne obmedzená, no dvojica spevákov aj napriek tomu nahrala singel Stuck with U. Ten podporili aj hudobných videom, ktoré nakrútili z pohodlia svojich domovov. Okrem záberov od fanúšikov tak môžeme sledovať romantické chvíle kanadského speváka s jeho manželkou Hailey, no tiež zábery Ariany s jej psom. Výťažok z predaja tejto skladby navyše poputuje do detskej nadácie, na pomoc v období týchto neľahkých časov.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.