London Fashion Week 2019: Najlepšie outfity slovenských fashionistov

8. marca 2019
5712
 

Minulý mesiac sa v Londýne niesol v znamení módy. London Fashion Week patrí vo svete medzi tie najuznávanejšie módne podujatia, vďaka čomu sem každý rok mieri množstvo fashionistov z celého sveta. Prehliadky britských ale aj zahraničných návrhárov si aj tento rok prišlo pozrieť niekoľko štýlových Slovákov.

Natália Homolová – @natinstablog

Natália a jej priateľ Roland už v rámci londýnskeho fashion weeku patria medzi stálice. Rodáčka z Martina v anglickej metropole už niekoľko rokov prezentuje jeden outfit za druhým, pričom nemá problém zahrať to na elegantnú dámu, ale ani na šialene farebnú rebelku, ktorá skombinuje aj navonok nekombinovateľné. To, ktorá poloha sympatickej brunetke pristane viac už necháme na vaše posúdenie.

View this post on Instagram

Hi, bye. ?‍♂️❤️? #lfw ?: @stylemon.blog

A post shared by Roland Majer (@rolandmajer) on

Simona Škodová – @simona_skodova

Svoju premiéru na londýnskom týždni módy si odbila sympatická slovenská blogerka Simona Škodová. Mladá brunetka má to šťastie, že vďaka prirodzenej kráse vyzerá dobre aj v obrovskej pánskej vetrovke, čo napokon zužitkovala vo svojich outfitoch. Jeden deň ako „dievča z ulice“ a druhý za elegantnú dámu,  ktorá by pokojne mohla sedieť v prvom rade po boku Anny Wintour.

View this post on Instagram

Sobota. London Fashion Week. ❤️ ? @stylemon.blog

A post shared by Simona Škodová (@simona_skodova) on

View this post on Instagram

? #londonfashionweek

A post shared by Simona Škodová (@simona_skodova) on

View this post on Instagram

??‍♀️

A post shared by Simona Škodová (@simona_skodova) on

Veronika Svobodová – @specialeditionlife

Prvýkrát na londýnskom fashion weeku bola aj slovenská blogerka Veronika. Pri výbere svojich outfitov nič nenechala na náhodu. Veronika siahla výhradne po kúskoch slovenských dizajnérov. Jeden deň tak pútala pozornosť v oversize ružovej bunde od Petry Kovacs, druhý zas v elegantnom outfite od Michaely Ľuptákovej.

Dušan Marko – @vegetarianboy

Móda už dávno nie je len ženskou záležitosťou. Čoraz viac módnych návrhárov sa vo svojej tvorbe zameriava práve na mužov a výnimkou nie sú ani čisto pánske konfekcie. Veľkým milovníkom módy je aj slovenský fashionista Dušan. Pri výbere svojich outfitov na London Fashion Week stavil na trendy zvierací vzor, klobúk či výrazný overal od slovenskej návrhárky Terézie Feňovčíkovej.

View this post on Instagram

Po smiechu býva plač ? v piatok som sa tešil na koncert #NickiMinaj no to som ešte nevedel, že tam budem “úplne zbytočne” takto stáť takmer 5hodín len kvoli tomu, aby vyšla na javisko a zrušila koncert ??‍♂️? na jednes strane je milé že to urobila sama a prišla sa aspon pozdraviť, ja som mal to šťastie, že som si s ňou podal ruku (vid video), no je pravda, že keby chcela, tak mohla zaspievať aspon jednu-dve skladby acapella ? nikto neprišiel kvoli jej výťahom, ľudia prišli kvoli nej ? Vrchol všetkého je, že dnes zmazala svoj príspevok na Instagrame, v ktorom sa ospravedlnovala a slubovala návrat na SK. Asi už jej manažment zistil, že hodiť to na nedostatok energie v hale, kde predtým bola #Beyonce, #KatyPerry alebo #RobbieWilliams je dosť blbá výhovorka ? #NickiWRLDTour #ChunLi #Queen #LondonFashionWeek #LFW2019 #lfw #london #jump #londonblogger #londonstreetstyle #streetstyles #blackhat #ootdmen #dnesnosim #slovakblogger #czechblogger #londyn #ukblogger #londonstreets #hmxme #asosmen @nickiminaj @xl_promotion

A post shared by Dušan Marko (@vegetarianboy) on

View this post on Instagram

Spraviť si peknú fotku na preslávenom #picadillycircus, ktorý aspon ja hned po #timesquare v #NYC považujem za svetovú dvojku nie je len tak! ? @natinstablog nám poradila, že ak chceme dobrú foto, treba tam ísť v nedelu skoro ráno ??‍♂️ a viete čo? Presne ten prechod čo je za mňou zrazu prázdny nebol a ten sympatický párik som musel odretušovať ? a ak sa pýtate, čo za print to je na mojej maxi košeli, tak to nie je žiadne #fendi ale super kúsok od @freier.o210 s #ArnoldSchwarzenegger☝??#LondonFashionWeek #LFW2019 #lfw #london #jump #londonblogger #londonstreetstyle #streetstyles #blackhat #ootdmen #dnesnosim #slovakblogger #czechblogger #londyn #ukblogger #londonstreets #hmxme #asosmen

A post shared by Dušan Marko (@vegetarianboy) on

Lenka Madlenová – @stylemon.blog

Rodáčka zo Zvolena má jednu zásadu, ktorej ostala verná aj počas fashion weeku v Londýne. Nenosí totiž nič čo by bolo v čiernej farbe. Pri výbere svojich outfitov do využila výhradne kúsky zo second-handov či „zabudnuté“ veci zo svojej skrine. Lenka tak trefne a nenútene poukázala na zbytočné plytvanie materiálom v módnom biznise a to, že väčšina z nás si kupuje aj oblečenie, ktoré v skutočnosti vôbec nepotrebuje.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.