Mária Čírová chystá obrovský koncert v Inchebe!

6. novembra 2018
4441
 

Talentovaná slovenská speváčka Mária Čírová prežíva v posledných mesiacoch mimoriadne úspešné obdobie. V úvode roka získala prestížne ocenenie OTO v kategórii Speváčka roka, neskôr spolu s Benom Cristovaom naspievala titulnú pieseň pre film Backstage. Úspešný rok zakončí koncertom v bratislavskej Inchebe.

Keď Mária Čirová fanúšikov pred časom oznámila chystaný galakoncert 3ONE & 1ONLY MÁRIA ČÍROVÁ, zrejme ani sama nedúfala v tak veľký záujem. Lístky na koncert sa za pár dní úplne vypredali a tak sa veľkolepá oslava narodenín z bratislavského Istropolisu presúva do Incheby. „Keďže Istropolis sa vypredal rekordne rýchlo a neustále sa nám ozývali ďalší priatelia, že sa im vstupenky neušli, rozhodli sme sa koncert presunúť do väčších priestorov. Veľmi sa teším na všetkých, ktorí si moju unikátnu oslavu nenechajú ujsť. Bude pre mňa zároveň aj poďakovaním mojim fanúšikom,“ dodala slovenská diva.

Koncert bude rozdelený do troch časti a na pódiu sa vystrieda 40 účinkujúcich. Fanúšikovia rodáčky z Trnavy sa môžu tešiť na sláčikový orchester, spevácky zbor ale aj cimbalovku. Mária počas večera zrekapituluje celú svoju kariéru, v programe nebudú chýbať ľudové piesne, gospel no ani popové skladby známe z rádiového éteru. Počas večera odznie aj pieseň Dokonalý svet, ktorú Mária nahrala pre svoj posledný štúdiový album #2017. Videoklip k tomuto singlu talentovaná blondínka odpremiéruje 20. novembra, kedy oslávi svoje 30. narodeniny.

Lístky na galakoncert, ktorý bude 24. novembra v Inchebe si môžete kúpiť v cene už od 12 eur.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.