Nekilluj sa. Naskilluj sa.

5. októbra 2018
4614
 

Tajomstvá úspechu Pixel Federation, Isadore, Refreshera alebo AeroMobilu boli odhalené 5. októbra počas prednáškového turné zástupcov týchto a ďalších naskillovaných spoločností na slovenských školách. Projekt zorganizovala s podporou Nadácie Pontis Slovenská Aliancia pre Inovatívnu Ekonomiku. Názov „Nekilluj sa, Naskilluj sa“ hovorí za všetko.

Svet je iný než bol včera, je čas rozvíjať skilly

Ako uvádza Nadácia Pontis pri zverejnenom videu: „Je veľmi dôležité, aby sme na Slovensku mali ľudí s hodnotami, vedomosťami, zručnosťami a postojmi potrebnými pre život v 21. storočí. V projekte THIS IS 21 sa 50 osobností vracia na svoje stredné školy motivovať mladých ľudí, aby nezabíjali svoj potenciál a neustále na sebe makali.“

Inšpirácia pre mladých

Študentom a študentkám rozpovedia úspešný ľudia svoj vlastný príbeh, ako nezaspali na vavrínoch, ale zamerali sa na rozvoj niektorej zručnosti. Hovoria o skilloch, potrebných pre život v 21. storočí. Stretnutie bude zároveň akýmsi rýchlokurzom, ako túto, pre nich kľúčovú, zručnosť získať či rozvíjať. Pretože svoju budúcnosť mladí ľudia formujú už dnes.

Kompletný zoznam škôl a rečníkov nájdete na linku TU.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.