Carmel Paradise prespievala hit od Britney Spears! Lepšia než originál?

12. augusta 2019
3999
 

Vychádzajúca hviezda slovenskej hudobnej scény Carmen Paradise si získava čoraz väčšiu pozornosť. Sestra Celeste Buckingham sa teraz rozhodla poslucháčov zaujať vlastnou verziou jednej z najznámejším popových skladieb všetkých čias. V štúdiu tak naspievala akustickú verziu piesne Baby One More Time od Britney Spears.

Po akustických live verziách svojich vlastných singlov SelfishTurn Me On, ktoré Carmel Paradise predstavila v úvode tohto roka, sa najnovšie rozhodla prespievať jeden z najpamätnejších songov v histórii pop music. Originál kultového hitu od Britney Spears vyšiel presne pred dvadstiatimi rokmi a predalo sa z neho viac než 10-miliónov kópií.

Baby One More Time v akustickej úprave v podaní Carmel Paradise vychádza v sprievode autentického videoklipu v réžii Martina Mika. V piesni Carmel sprevádza na gitare hudobník Matěj Vávra. „Mám túto skladbu rada. Je to klasika, ktorú pozná každý, a napriek tomu nie je staromódna ani neznie staro. Navyše mám k tejto piesni aj osobný vzťah – keď som bola v punkovej kapele, hrávali sme na koncertoch jej punk rockovú verziu a vždy to bola najväčšia zábava z celého koncertu. Chcela som priniesť späť trošku z tej energie,“ prezrádza Carmel, prečo sa rozhodla prespievať práve túto skladbu.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.