Premiéra filmu Príliš osobná známosť bola plná zahraničných hviezd!

17. januára 2020
4020
 

Tri roky po obrovskom úspechu filmu Všetko alebo nič sme sa v kinách dočkali novej „evitovky“. Slovenská premiéra filmu Príliš osobná známosť prebehla za účasti hlavných hereckých hviezd a ujsť si ju nenechalo ani množstvo prominentných hostí.

Evita Twardzik Urbaníková nečakala dlho a ďalšiu zo svojich kín preniesla aj na plátna kín. Film Príliš osobná známosť tento štvrtok odštartoval svoju púť v slovenských kinách, no ešte predtým si ho na slávnostnej premiére v bratislavskom kine CINEMAX mohli pozrieť pozvaní hostia.

Na premiére nechýbali ani hlavné herecké hviezdy, jediná ktorá sa nedostavila bola česká herečka Eliška Balzerová. Tá sa však divákom prihovorila aspoň prostredníctvom videopozdravu. Najväčšiu pozornosť pochopiteľne pútala hlavná hviezda filmu Petra Hřebíčková. Na plátne môžeme sledovať príbeh troch dvojíc, ktoré prepája práve táto 40-ročná herečka. Slovenskú premiéru si nenechali ujsť ani mužskí hrdinovia, chorvátsky herec Janko Popovič Volarič a  srbský herec Branislav Trifunovič.

Veľkolepé uvedenie svojho nového filmu si pochopiteľne prišla pozrieť aj autorka scenáru a k nižnej predlohy Evita Twardzik Urbaníková. Nadšenie z filmu neskrývala ani ani obľúbená česká herečka a speváčka Nikol Štíbrová, ktorá pre film naspievala spolu so skupinou I.M.T. Smile titulnú skladbu. Sympatická blondínka na premiéru zvolila efektné čierne šaty, vďaka ktorým bola ozdobou večera. Na svojom instagrame dokonca priznala, že počas filmu sa neubránila slzám.

Film režisérky Marty Ferencovej vznikol pod producentskou taktovkou Petra Núñeza a je dôkazom toho, že spôsobov lásky je toľko, koľko je ľudí na zemi. Nakrútený bol v koprodukcii spoločností JOY DEPARTMENT, NUNEZ NFE a TRINITY PICTURES, do kín ho vo štvrtok 16. januára uviedla distribučná spoločnosť Continental film.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.