Veľkolepý sci-fi film Moonfall už čoskoro v kinách!

7. januára 2022
1892
 

Fanúšikovia sci-fi filmov sa už určite tešia na film od majstra blockbustrov Rolanda Emmericha. V snímke Moonfall záhadná sila vytlačí Mesiac z obežnej dráhy okolo Zeme a pošle ho na kolízny kurz, aby ukončila život, taký ako ho poznáme. Ako to celé dopadne?

Hoc sa nám to zdá ako nemožné, tak prírodná katastrofa, ktorá by zničila život na planéte nie je nič nereálne. O tom sa na vlastnej koži presvedčia aj hrdinovia filmu Moonfall. Do dopadu Mesiaca na Zem zostávajú len dva týždne a svet je na pokraji skazy. Ničivé záplavy, cunami, zemetrasenia a požiare sú len začiatok.

Svet stojí na pokraji zničenia. Manažérka z NASA a bývalá astronautka Jo Fowlerová (Halle Berry) je ale presvedčená, že pozná kľúč k záchrane nás všetkých. Veria jej len dvaja ľudia a to kozmonaut Brian Harper (Patrick Wilson) a konšpiračný teoretik KC Houseman (John Bradley). Títo nepravdepodobní hrdinovia sa vydajú na svoju poslednú misiu do vesmíru a zanechávajú za sebou všetkých, ktorých milujú, len aby zistili, že náš mesiac nie je tým, čím sa zdá.

Herecké obsadenie akčného sci- fi filmu Moonfall je taktiež pôsobivé. V hlavných úlohách sa na záchrannú misiu vydávajú držiteľka Oscara Halle Berry (X-Men, John Wick 3, Ples príšer), Patrick Wilson (Aquaman, V zajatí démonov), John Bradley (Hra o tróny), Michael Peña (Ant-Man) , či Donald Sutherland (Hunger Games).

Zdieľaj článok:

Comments are closed.