Celeste Buckingham: Nebudem sa pretvarovať!

2. mája 2019
4936
 

Ak ste minulú sobotu sledovali finálový večer Miss Slovensko 2019, zrejme vám neušlo vystúpenie talentovanej Celeste Buckingham a jej sestry Carmel Paradise. Dvojica zaspievala spoločnú skladbu Gone, pritom Celeste si obliekla flitrované šaty z novej kolekcie slovenskej návrhárky Michaely Luptákovej.

Musí mať speváčka 50 kíl a miery 90-60.90? To je otázka, ktorou sa v poslednej dobe zaoberá aj talentovaná Celeste Buckingham. Tá už neraz priznala, že v minulosti kvôli nárokom na svoj zjav veľmi trpela. Našťastie sa naučila mať rada samu seba aj svoje telo a v kariére speváčky nepovažuje svoje kilá za dôležité. Napriek tomu sa po svojom vystúpení na Miss Slovensko 2019 nevyhla bulvárnym článkom o tom, že si obliekla nevhodné šaty, ktoré jej postave vôbec nepristali.

„Hneď tu boli články a komentáre o tom, ako som si obliekla niečo čo mi nesedelo a nebolo to pekné. Prezradilo to opäť všetky moje nedostatky. Áno, sú to nedokonalosti, ale nemyslím si, že to je automaticky škaredé. Kvôli tomu, že mám niekde navyše kilá, nemyslím si, že si nemôžem obliecť to, v čom sa cítim dobre a krásna. A zároveň viem, že šoubiznis je to miesto, kde sa snažíme pôsobiť čo najdokonalejšie. No ja s tým nesúhlasím. Nebudem sa pretvarovať, ako dokonalá. Mne sa nechce a zároveň si myslím, že to je trochu neúctivé a nepravdivé,“ odznelo z úst Celeste v jej instagramovom príbehu.

Uverejnil používateľ MISS Slovensko Nedeľa 28. apríla 2019

„Tak si nedávaj make-up, nerob si vlasy, alebo si nedávaj príčesky. Áno, tieto argumenty sú pravdivé, ale jedna vec je sa ozdobiť a druhá vec je úplne zakrývať svoje skutočné Ja.  Som rada, že som mohla byť na móle, kde sa prechádzali Missky a mohla som byť iná. A kým sa dostanem do zdravšieho fyzického stavu, tak moje boky a väčšie stehná nebudem zakrývať,“ zakončila Celeste svoju reakciu na to, či je s výberom svojich šiat stále spokojná.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.