Justin Bieber je späť! Čo to má na hlave?

8. januára 2020
3203
 

Justin Bieber si v posledných rokoch prešiel poriadne rušným obdobím. Po tom, ako kvôli vážnym depresiám zrušil svoje turné sa neskôr dokonca priznal k tomu, že užíval drogy. Z najhoršieho mu napokon pomohla jeho dnes už manželka Hailey Bieber. Teraz talentovaný Kanaďan ohlasuje návrat na hudobnú scénu sladkým singlom Yummi!

Či už patríte medzi fanúšikov alebo odporcov Justina Biebera, určite ho dobre poznáte. Rodák z Kanady si dokázal za desať rokov na scéne získať obrovské množstvo fanúšikov. Globálny úspech ho však dostal do kúta a napriek tomu, že mal takmer všetko, takmer svoju slávu neustál.

Po rokoch, kedy sa držal skôr v úzadí a venoval sa svojmu vlastnému životu sa opäť vracia na scénu. Hneď v úvode roka zverejnil singel Yummi, ktorý je predzvesťou jeho piateho štúdiového albumu. Viac než zvukom zrejem Bieber zaujme svojim novým imidžom. Ak ste sa pýtali, čim Justin zaujme tentokrát, tak už to je jasné. Svoje vlasy sa totiž rozhodol prefarbiť si na ružovo.

Dobrá správa pre všetkých fanúšikov 25-ročného hudobníka ej to, že okrem pripravovaného turné sa už o pár dní dočkáme premiéry jeho vlastného dokumentárneho seriálu. Sériu pod názvom Originals bude vysielať Youtube už od 27. januára.

Z prvej ruky si tak poprvýkrát v kariére tohto Kanaďana vypočujeme,  ako vlastne fungoval v dobe, kedy svoj úspech takmer neustál. Nahliadneme však tiež do zákulisia príprav jeho nového albumu a pozrieme si exkluzívne zábery z jeho svadobného dňa.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.