Celeste Buckingham po boku známeho rapera! Čo je za tým?

27. mája 2019
4453
 

Celese Buckingham už niekoľko rokov patrí medzi najúspešnejšie slovenské speváčky. S tým je spojená aj medializácia v bulváre, ktorým v posledných dňoch obletela informácia o rozchode Celeste Buckingham s jej partnerom. Len pár dní od rozchodu Celeste svojich fanúšikov prekvapila video, kde už stojí po boku známeho rapera Vladisa. 

Ak patríte medzi fanúšikov Celeste Buckingham, tak určite viete, že už v roku 2016 nahrala spolu so slovenským raperom úspešnú skladbu Taký nejsom (Hatesong). Po rokoch sa dvojica opäť stretla v štúdiu a pre Vladisov album Inferno nahrali song Používam hlavu, v ktorom si Celeste po dlhšej dobe opäť vyskúšala spev v slovenskom jazyku. „Táto skladba reprezentuje odkaz celého albumu Inferno – používam hlavu na to, aby som sa vedel správne rozhodnúť, a aby som nestratil vlastnú tvár,“ tlmočí Vladis posolstvo nového singlu.

Videoklip sa nakrúcal pod réžiou Dušana Krajčoviča a Martina Mika na španielskom ostrove Malorka a následne pri hrade Devín, kde svoje scény nakrútila Celeste. „Veľmi sa teším, že sme sa s Vladisom po rokoch opäť spojili a vytvorili túto spoluprácu. Nahrávanie singla aj nakrúcanie klipu som si užila, pretože s Vladisom už nie sme len kolegovia na scéne, ale aj kamaráti a práca s priateľmi je vždy príjemnejšia. Táto skladba je jedna z mojich srdcoviek, pretože v nej spievam o sebe a o svojom nekonečnom boji o to byť sama sebou,“ priznala Celeste.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.