Veľká oslava 40. narodenín Aussie: Lákavá súťaž o zájazd do Austrálie v hodnote 8000 eur!

2. augusta 2019
4012
 

Celý život snívaš o roadtripe po Austrálii? Žiaden problém! Známa značka vlasovej kozmetiky Aussie tento rok oslavuje 40. narodeniny. Pri tejto príležitosti sa rozhodla potešiť dvoch cestovateľov zo Slovenska, ktorých zoberie na nezabudnuteľnú dovolenku priamo medzi kengury. Ak budeš mať šťastie, tak už o pár týždňov pocestuješ do Austrálie spolu s krásnou Barborou Bakošovou, ktorá sa postará o to, aby aj tvoje fotky vyzerali ako od pravej #AussieGirl!

Cestovanie azda nikdy nebolo tak populárne a dostupné, ako v posledných rokoch. Doslova sa s priateľmi predbiehame v tom, kto z nás sa pozrie do exotickejšej destinácie. Stále sa však nájdu také krajiny, kde sa väčšina Slovákov tak skoro nepozrie. Medzi také patrí rozhodne aj Austrália, ktorá láka nejedného našinca rozmanitou prírodou, akú nikde inde vo svete nenájdeme.

Práve z Austrálie pochádza známa značka vlasovej kozmetiky Aussie. Ich známe šampóny, balzamy ale ani hĺbkové balzamy by zrejme neboli také efektívne, ak by neobsahovali prírodné austrálske ingrediencie, ako listy eukalyptu, kôru čerešne, olej z jojobových semien, či plody divokej broskyne. Najpredávanejším výrobkom radu Aussie je hĺbkový balzam 3 Minute Miracle. Jeho úžasné zloženie s austrálskou medovkou lekárskou vyhladzuje drsný povrch, preniká priamo do poškodených vlasov a obnovuje ich. Je to doslova čarovná víla pre vlasy, ktorá účinkuje už za 3 minúty.

Oslava 40. narodenín Aussie

Aussie nezabúda ani na svoje slovenské zákazníčky a tak sa včera v priestoroch bratislavskej Mágio pláže stretli známe slovenské blogerky, ktoré spoločne oslávili narodeniny tejto značky. Bratislava sa tak aspoň na pár hodín premenila na miesto, ako vytrhnuté z austrálskeho pobrežia. Nechýbala narodeninová výzdoba, výborný catering a dokonca ani torta pre oslávenca.

Akciu si nenechala ujsť ani Zuzana Barková, známa ako ZrzkaStyle, ktorá priblížila, ako vyzerala jej nedávna cesta naprieč Austráliou. Sama priznala, že jej najviac učarovalo mesto Melbourne. Austrália bola 15 rokov jej veľkým cestovateľským snom, ktorý si nakoniec splnila spolu so svojim manželom a dvojicou synov.

Sympatická modelka Barbora Bakošová, ktorá celým popoludním sprevádzala síce v Austrálii ešte nebola, no už o pár týždňov  tam konečne zavíta aj ona. Barbora totiž bude sprevádzať dvojicu výhercov, ktorí sa zapoja do veľkej cestovateľskej súťaže s Aussie a dm drogerie markt. Všetky blogerky, ale aj prítomné novinárky si v závere celého eventu ešte vyskúšali, aké sú šikovné a uplietli vlastné macrame doplnky do bytu.

Vyhraj zájazd v hodnote 8000 eur

Zájazd rovno za klokanmi môže vyhrať každý, kto si v dátume od 1. augusta do konca septembra kúpi aspoň jeden produkt Aussie v dm drogerie markt, či už v kamennej predajni alebo na ich eshope (nezabudni si uchovať potvrdenie o nákupe). Jediné čo potom musíte urobiť, je umiestniť fotografiu s produktom na svoj Instagram  s textom: Chcem letieť s Aussie do Austrálie s @OznačSvojuKamku #aussieleto. Výherca sa bude žrebovať 1.10.2019 o 12.00.

Čo môžeš vyhrať?

  • 1x zájazd do Austrálie pre 2 osoby a vreckové v celkovej hodnote 8000 EUR.
  • 30x balíček vlasovej kozmetiky Aussie.

Chceš sa inšpirovať, ako sa s Aussie fotia ostatní? Pozri sa na Instagrame.

Foto: Vlado Anjel

Zdieľaj článok:

Comments are closed.