Známe slovenské krásky si aj napriek obmedzeniam užili festivalovú atmosféru!

30. júna 2020
4017
 

Pohoda, Sziget aj Coachella sú zrušené. Vďaka postupnému uvoľňovaniu bezpečnostných opatrení sa však život vracia do normálu a opäť sa môžeme stretávať a baviť s priateľmi, ktorých sme niekoľko mesiacov nevideli. Naštartovať leto vo veľkom štýle sa rozhodla značka domácej semipermanentnej manikúry Le Mini Macaron, ktorá predstavila nové odtiene lakov, ktoré sú ako stvorené pre festivalovú atmosféru.

Bratislavské sídlisko Petržalka sa premenilo na miesto plné farieb a pozitívnej energie. Mnoho slovenských blogeriek a influenceriek sa minulý týždeň poriadne vyparádilo, aby si spolu aj bez nutnosti cestovať do zahraničia užili pravú festivalovú atmosféru. Okrem nových odtieňov lakov od Le Mini Macaron si mohli pozrieť kolekciu oblečenia La Mademoiselle, ktorá hýri  farbami. Nechýbala obľúbená moderátorka Miriam Kalisová, jej kolegyňa Janka Slačková či modelky Erika Bugárová a Janka Slačková.

Kristína Suchánková – @thetolernatcook

Kika poňala svoj festivalový look veľmi uvoľnene a pohodlne. Medzi prevahou šiat sa však aj v pomerne jednoduchom kúsku vynímala. Dvojitý denim navyše v tomto prípade zafungoval viac než skvelo.

Zuzana Barková – @zrzkastyle

Zrzka mala na sebe šaty z La Mademoiselle, ktoré doplnila o svoj vlastný produkt, popruhy @zrzaky.sk, ktoré týmto letným šatám dodali ešte väčší festivalový nádych. Čerešničkou na torte bola v tomto prípade prirodzená letná visáž.

Miriam Kalisová – @miriam.kalisova

Po efektných Zrzákoch siahla aj televízna moderátorka Miriam Kalisová.  K zeleným šatám a čižmám jej dokonale pasovali. Účesom celý look odľahčila a pôsobila veľmi dievčensky.

Natália Lukáčová – @natalinkanonna.blg

Festivalový začiatok leta si nenechala ujsť ani blogerka Natália. Mladá brunetka má rada výrazné kombinácie, ktoré sa na festival priamo pýtajú a využila to aj v tomto prípade. Jej outfit rozhodne zaujal všetky prítomné dámy originalitou aj farebnosťou.

Janka Slačková – @jankasla

Vždy usmiata rodáčka z Banskej Bystrice má to šťastie, že aj vo vreci vyzerá skvelo. Janka pôsobila veľmi harmonicky a príjemne. Jednoduché šaty s peknými detailami zvýraznila čiernymi doplnkami a korunovala klobúkom ako stvoreným na festival.

Erika Bugárová – @erikabugar

Na akcii nechýbala ani známa moderátorka Fashion TV. Erika ako jedna z mála siahla po nohaviciach a aspoň sa odlíšila. Khaki top jej navyše pekne vytvaroval postavu.

Katarína Darásová – @katarina_darasova

Bývalá finalistka Miss je neprehliadnuteľná už vďaka svojej farbe vlasov. Na Katke pútali pozornosť tiež gladiátorské sandále a kaftan, ktoré z jednoduchého základu vytvorili výrazný festivalový model.

Lenka Tekeljaková – @lenkatekeljak

Ďalšia Misska v poradí, ktorá si prišla vyskúšať festivalové novinky bola sympatická Lenka Tekeljaková. Romantické rozviate šaty, pohodlné topánky a praktický klobúčik. Trojkombinácia ideálna na akýkoľvek festival.

Marika Časnochová – @marika_marienka

Opäť tu máme romantické šaty, ktoré známa modelka Marika vyšperkovala doplnkami. Gladiátorské sandále, výrazná kabelka a náušnice od slovenskej šperkárky Lindas Dream Bijoux z nej spravili neprehliadnuteľnú festivalovú hviezdu.

Simona Škodová – @simona_skodova

Na kombináciu šortiek a topu stavila pozitívne naladená Simona Škodová. Príjemnú letnú kombináciu farieb doplnila trendy kabelkou a pohodlným párom topánok, ktoré by určite ocenila aj na skutočnom festivale.

Patrícia Hecht, Barbora Blúchová, Veronika Vargová

Všetky 3 dámy vsadili na maxi šaty z novej kolekcie La Mademoiselle a určite neurobili krok vedľa. Volány a riasenie je veľmi trendy a maxi dĺžka na festival ako stvorená. Veľmi pohodlná a pri tanci efektná.

Foto: Rat_Pick

Zdieľaj článok:

Comments are closed.