Obľúbená značka hollywoodskych hviezd? Rita Ora, Rihanna či Adriana Lima milujú Aadnevik!

14. februára 2019
4700
 

Značka Aadnevik síce nepatrí medzi tie najznámejšie, no celebrity svetového rangu ju už dávno majú v oku. Beyoncé, Selena Gomez, Britney Spears či Rihanna, je len zlomok prominentných krások, ktoré už na sebe niesli šaty značky Aadnevik.

Zakladateľom značky Aadnevik je Nór Kristian Aadnevik, ktorý vyštudoval módu na Royal College of Art v Londýne. Talentovaný dizajnér ešte počas školy pracoval ako asistent pre známeho módneho návrhára Alexandra McQueena. Okázalé kolekcie značky Aadnevik si každá žena musí ihneď zamilovať, čoho dôkazom sú aj prominentné zákazníčky zo svetového šoubiznisu. Za spomenutie určite stoja známe topmodelky Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, či Candice Swanepoel, ktoré určite poznáte z prehliadok Victoria’s Secret.

Rozprávkové róby Aadnevik si v posledných mesiacoch zamilovalo aj množstvo známych speváčok, ako Gwen Stefani, Halsey či čoraz úspešnejšia Rita Ora. V minulosti sa v šatách Aadnevik viackrát ukázala Kylie Minogue, no obliekla si ich aj Rihanna či Selena Gomez. Romantické šaty z dielne nórskeho návrhára sa zvyčajne vyznačujú čipkou, čiernou alebo bielou farbou a padavým, priehľadným materiálom, ktorý zvýrazňuje ženskosť. Najnovšiu kolekciu Aadnevik uvedie už tradične počas londýnskeho týždňa módy.

Ak sa chcete pozrieť, ako to vyzerá v zákulisí takejto šou, môžete si pozrieť našu reportáž z minuloročnej prehliadky.

Zdroj: Facebook, Instagram

Zdieľaj článok:

Comments are closed.