Don Diablo už túto sobotu v Bratislave. Bude to párty roka!

3. septembra 2019
3650
 

Väčšina svetových hudobníkov Slovensko obchádza, to však neplatí v prípade Dona Diabla. Celkovo 7. najlepší svetový DJ sa po minuloročnej vypredanej šou opäť vracia do Bratislavy. Tentokrát fanúšikom zahrá v priestoroch Incheba Arény už túto sobotu 7. septembra. Na Slovensko prinesie svoju šou FUTURE XL, ktorá nás všetkých prenesie do úplne inej dimenzie!

Či už patríte medzi fanúšikov elektronickej hudby alebo nie, tvorbu Holanďana Dona Diabla určite poznáte. Počas svojej kariéry spolupracoval s množstvom zvučných mien, naposledy napríklad so speváčkou Jessie J, s ktorou nahrali chytľavú pieseň Brave, ktorú môžete počuť aj v éteri slovenských rádií.

Budúci rok už 40-ročný producent je považovaný za priekopníka v tanečnej hudbe. V rebríčku DJ Mag Top 100 Poll je v súčasnosti na 7. priečke, čo ho robí najvyššie postaveným umelcom v kategórii Future House. Svoj druhý album ‘FUTURE’ vydal Diablo začiatkom roku 2018 a získal si s nim skvelé prijatie u fanúšikov ale aj kritikov. Kapacita bratislavkej Incheby je síce 6.000 ľudí, no kúpu lístkov by ste si určite nemali nechávať na poslednú chvílu. Ich cena začína na sume 35 eur a nájdete ich na Ticketportal.sk.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.