Ples v opere 2019: Toto je 15 najlepšie oblečených dám večera!

15. januára 2019
5901
 

Dobročinný Ples v opere už po 19-krát oficiálne otvoril slovenskú plesovú sezónu. Do priestorov historickej budovy Slovenského národného divadla aj tento rok zavítalo množstvo známych dám. Pri pohľade na krásne róby a dokonalú vizáž je jasné, že väčšina z nich nič nenechala na náhodu.  

Výber tej pravej plesovej róby nie je žiadna hračka. Ak túto skutočnosť podceníte a necháte si to na poslednú chvíľu, môže sa vám to poriadne vypomstiť. To však určite nie je prípad krásnych Sloveniek, ktoré v sobotu večer zažiarili na Plese v opere.

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková je v móde ako ryba vo vode. Svoj skvelý zmysel pre módu ukázala aj na Plese v Opere, kde zažiarila v ružových šatách prestížnej značky Valentino.

Eva Novotová-Verešová

Neprehliadnuteľnou bola aj ďalšia bývalá Miss-ka.  Krásna Eva Novotová-Verešová zvolila extravagantnú róbu v bordovej farbe, ktorú doplnila skvelou vizážou.

Lucia Hurajová

Jednou z hlavných hviezd večera bola nepochybne herečka Lucia Hurajová, ktorá sa tento rok zhostila moderátorského mikrofónu. Lucia vyzerala v šatách od Marcela Holubca ako z rozprávky.

Lucia Hablovičová

Stálicou Plesu v opere je aj ďalšia z radov bývalých kráľovien krásy a niekdajšia šéfka Miss Slovensko. Charizmatická Lucia Hablovičová rok čo rok boduje v róbach od svojho dvorného návrhára Borisa Hanečku. Tento rok doslova žiarila!

Andrea Cocherová

Honosnú róbu od Borisa Hanečku zvolila aj riaditeľka Plesu v opere Andrea Cocherová. Nádherná smaragdovo zelená jej mimoriadne pristala. Čerešničkou na torte bola výrazná aplikácia na ramenách, ktorá by zrejme mnoho žien odradila.

Silvia Lančaričová

Menej je niekedy viac. Týmto sa zrejme riadila Silvia Lančaričová, ktorá si obliekla romantické šaty z dielne Fera Mikloška. Prijemná béžová farba a prirodzená vizáž manželke hostitela Plesu v opere mimoriadne svedčali.

Alexandra Gachulincová

Topmodelka Alexandra Gachulincová má prvenstvo, ktoré jej už nikto nevezme. Na Plese v opere mala nepochybne šaty s najdlhšou vlečkou. Odvážny kúsok, ako tento, treba vedieť nosiť. Saša to v šatách od Marcela Holubca zvládla na výbornú!

Evelyn

Na adresu Evelyn sa zniesla vlna kritiky. Kto však od komičky čakal pri jej plesovom debute jednoduché a nevýrazné šaty? Rola ružovej a ligotavej Barbie známej komičke mimoriadne svedčala. V róbe značky WTF pôsobila sebaisto a bola neprehliadnuteľnou.

Lenka Sršňová

Pozitívnou energiou sršala sympatická módna návrhárka Lenka Sršňová. Svojmu vkusu neostala nič dlžná ani v sobotu večer a na ples priniesla závan farieb, ktorý k nej neodmysliteľne patrí.

Linda Nývltová

Premiéru na Plese v opere má tento rok za sebou aj topmodelka Linda Nývltová. Spoločnosť na plese jej robil slovenský návrhár Michael Kováčik, ktorý ju aj obliekol do nádherných zelených šiat. Kráska z prehliadkových mól patrila medzi najkrajšie dámy večera.

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Po minuloročnej pauze sa tento rok na ples opäť vrátila televízna redaktorka Veronika Cifrová Ostrihoňová, spolu s manželom Sajfom. Blondínka tento rok siahla po čierno-zelenej róbe od Kataríny Vavrovej, s ktorou by uspela aj na hollywoodskom červenom koberci.

Petra Toth

Farbám ostala verná aj šperkárka Petra Toth, ktorá na ples prišla v šatách od Andrey Pojezdálovej. Dvojnásobná mamička vyzerala ako antická bohyňa. Najkrajší doplnok bol v tomto prípade neodolateľný úsmev.

Beáta Danglová

Čiernou farbou nikdy nič nepokazíte, práve naopak. Beáta Danglová, manželka herca Dana Dangla pôsobila veľmi elegantne. V čiernej čipkovanej róbe navyše ukázala svoju nádhernú postavu.

Kristína Kövešová

Investigatívna novinárka Kristína Kövešová siahla po presnom opaku, ako väčšina prítomných dám. Namiesto čiernej róby zvolila nebeskú bielu farbu. Šaty od Michaely Ľuptákovej doplnila nádherná korunka vo vlasoch.

Jana Pištejová

Svoju vlastnú tvorbu na plese odprezentovala módna dizajnérka Jana Pištejová. Jedna z našich najznámejších módnych návrhárok mala na Plese v opere niekoľko šiat, no tie, ktoré si obliekla ona boli zrejme najkrajšie!

Zdroj foto: Ples v opere

Zdieľaj článok:

Comments are closed.