Dua Lipa ohúrila Bratislavu! Prekvapením festivalu LOVESTREAM bola aj Zara Larsson či Zoe Wees

13. júna 2022
1265
 

Počas uplynulého víkendu Bratislava prilákala tisícky ľudí zo Slovenska ale aj zahraničia. Fanúšikovia zo všetkých kútov sveta prišli na premiérový ročník festivalu LOVESTREAM, ktorý lákal na vystúpenia viacerých známych hudobníkov. Jedným z vrcholov trojdňového festivalu bol sobotný koncert speváčky Dua Lipa.

Ak ste zmeškali festival LOVESTREAM, tak môžete ľutovať.  Ešte v piatok sa na bratislavskom štadióne Tehelné pole ukázali skupiny IMT Smile či Lucie. Sobotný lineup však už tvorili hviezdy súčasnej popovej scény z celého sveta. Celý program otvoril víťaz poslednej SuperStar, spevák Adam Pavlovčin. Potom nasledovali vystúpenia ženských hviezd Zoe Wees a Zary Larsson. Krátko po nich sa na pódium dostal mladý belgický DJ Felix De Laet známy ako Lost Frequencies, ktorý si na javisko prizval tiež speváka Caluma Scotta.

Talentovaná a sexi Dua Lipa

To najlepšie čakalo nakoniec! Druhý deň festivalu LOVESTREAM zakončila svojim vystúpením speváčka Dua Lipa. Táto len dvadsaťšesťročná rodáčka z Londýna si môže právom hovoriť diva. Neskutočný šarm, temperament, energia a nádherný hlas za ktoré určite vďačí i svojim rodičom s kosovskými koreňmi predviedla aj v Bratislave.

Dua Lipa žiarila na pódiu nie len vďaka kratučkému striebornému kostýmu ale hlavne vďaka silnej energii, ktorú so sebou priniesla. Takmer do posledného miesta zaplnený  štadión spieval spolu so speváčkou už od prvých tónov skladby Physical, ktorou Lipa celú šou otvárala. Spolu s tanečníkmi a tanečníčkami roztancovali absolútne celý štadión na tehelnom poli. Dua v našom hlavnom meste predviedla famózne vystúpenie nabité tanečnými choreografiami a efektami či svetelnými balónmi v tvare mesiaca, ktoré zaplnili priestor v sektoroch na státie.

Záver šou patril skladbám, ktoré bude Dua Lipa zrejme ešte dlhú dobu radiť medzi svoje najväčšie hity. Najprv odznel jej virálny hit Levitating, ktorý nasledovala už kultová skladba Don’t Start Now, sprevádzaná známou tanečnou choreografiou, ktorí fanúšikovia speváčky určite dobre poznali.

Zdroj Foto: Matúš Zeťák / Lovestream

Zdieľaj článok:

Comments are closed.