Novou SuperStar sa stala Barbora Piešová. Pozrite si jej cestu súťažou!

1. júna 2020
4716
 

Šiesta séria federálnej SuperStar sa stretla s obrovským úspechom. K televíznym obrazovkám dokázala prilákať také obrovské množstvo ľudí o akom dnes televízie už ani nesnívajú. Absolútnou víťazkou sa stala Barbora Piešová, ktorá bola favoritom tohto ročníka už od prvého kastingu!

Prvú slovenskú či prvú česko-slovenskú SuperStar sledoval takmer každý. Ostatné série však už povestný ligot strácali podobne ako aj záujem divákov. Tento rok televízia Nova a Markíza výrazne zmenili produkciu celej šou, čo sa im po všetkých stránkach vyplatilo. Najdlhšie sa na obrazovkách držala kastingová časť, ktorej patrilo až 8 večerov.

Už od kastingu patrila medzi favoritov na víťazstvo nevýrazná Barbora Piešová z Prievidze. Ta sa pred porotu postavila vo vyťahanej mikine a kým nezačala spievať, zrejem ani jeden z porotcov nepredpokladal, že by mohlo ísť o víťazku.

Produkcia tento fakt pochopiteľne využila a z Barbory počas niekoľkomesačného maratónu spravili spevácku divu.  V semifinále sa už na javisku ukázala s vizážou veľkej hviezdy s hitom I Will Survive od Glorie Gaynor. Vtedy už bolo zrejme každému jasné, že slovenská speváčka sa tento rok určite dostane do veľkého finále. Ak by všetko išlo podla plánu, tak by sme sa aj tento rok dočkali niekoľkých live prenosov. Tie však boli kvôli pandémii koronavírusu len dva.

Prvý živý prenos sme si mohli pozrieť minulú nedeľu. Rodáčka z Prievidze zaspievala Somebody to Love od skupiny Queen. Porota ju tak ako vždy pochválila no o jej ďalšom postupe už nerozhodovala. Barbora si našťastie získala aj priazeň divákov, ktorí ju posunuli až do finále.

Mladá brunetka sa počas včerajšieho finále prebojovala až do záverečnej fázy večera, kde už spievala len trojica najlepších. Barbora si dokázala získať priazeň divákov aj v silnej konkurencii v podobe Martina Schreinera a Diany Kovaľovej. Aj posledné vystúpenie tejto SuperStar patrilo práve Barbore, ktorá dojala celú porotu so skladbou Next to Me od Imagine Dragons.

View this post on Instagram

@barbora_piesova @leosmares @patricie.pagacova

A post shared by SuperStar (@superstarcs) on

Zdieľaj článok:

Comments are closed.