Emmu Drobnú v novom klipe posadli démoni! Čo je za tým?

10. decembra 2019
3367
 

Emma Drobná patri od svojho víťazstva v SuperStar medzi najväčšie hudobné hviezdy na Slovensku a v Česku. Po sérii úspešných singlov zo svojho debutového albumu do éteru posiela úplne novú nahrávku Demons, ktorá sa konečne dočkala aj videoklipu. Drobná sa pred kamerou odviazala tak, ako doposial v žiadnom svojom klipe a dokázala, že nemá problém ani s tancom.  

Ak ste si pieseň Demons obľúbili, tak teraz si ju už zaručene zamilujete úplne. Výnimočným tanečným vizuálom totiž Emma tak výstižne podčiarkla atmosféru piesne, že z nej nebudete vedieť spustiť oči a úplne si vás podmaní. Novému videoklipu Emmy Drobnej kraľuje ako ústredný prvok tanec. Myšlienku skladby sa rozhodla pretaviť do scénickej choreografie, čo sa ukázalo ako vynikajúci nápad. Výsledkom je totiž pútavý videoklip, ktorý so záujmom sledujete od prvej sekundy až do konca – Emma sa totiž podujala sled tanečných scén absolvovať sama bez dablérky či tanečnice.

Videoklip sa nakrúcal v budove starej vodárne v bratislavskej Vrakuni v réžii Bohumila „Boya“ Dohnala. „Je to veľmi pekný a veľký priestor, ktorý nám poskytol veľa vizuálnych možností,“ pochvaľuje si výber lokácie Emma. S nápadom poňať klip tanečne prišiel práve režisér Bohumil „Boyo“ Dohnal. „Spočiatku si nebol istý, o aký tanec by presne išlo, ale potom sme oslovili choreografa a tanečníka Lacka Cmoreja, či by bol ochotný v klipe účinkovať a choreografiu napokon vymyslel on,“ vysvetľuje Emma zrod zaujímavého námetu. „Takisto ako všetci ostatní od režiséra cez kameramana až po osvetľovačov aj Lacko sa do svojej role naozaj vcítil a priniesol tam svoj pohľad na vec.“

Pod skladbou Demons sú po hudobnej a producentskej stránke opäť, rovnako ako aj v minulosti pri Emminých rádiových hitoch, podpísaní Peter GrausTomáš Zubák. Ako Emma prezrádza, skladba Demons je o ľuďoch v našich životoch, ktorí v nás vedia vyvolať zlé myšlienky alebo pocity: „Je tak trošku aj o strachu z toho, že niekto blízky nám klame. A tak trošku o tom, že často klameme aj samých seba. Pritom si stačí uvedomovať vlastnú hodnotu a nenechať sa nikým presvedčiť o opaku“.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.