Hilary Duff sa opäť vydala! Kto navrhol jej svadobné šaty?

23. decembra 2019
4302
 

Dočkala sa! Známa filmová popoluška prežíva najúspešnejšie obdobie svojho života. Hilary Duff sa posledné roky mimoriadne darí v pracovnom ale aj súkromnom živote. Záver tohto roka spečatila sobášom so svojim partnerom. Duff nenechala nič na náhodu a hoci prípravy svojho svadobného dna pred verejnosťou prísne tajila, redakcii módneho magazínu Vogue dovolila nahliadnuť do zákulisia príprav jej svadobných šiat!

Pre svoj svadobný deň si síce väčšina z nás vyberá letné mesiace, to však neznamená, že by svadbe v predvianočnom čase chýbalo to správne kúzlo. Minulý rok si v podobnom čase povedali áno speváčka Miley Cyrus a herec Liam Hemsworth. Ich rozprávka však pár mesiacov po svadbe skončila a dnes už Miley aj Liam žijú oddelene. Tento rok si svoj „vianočný“ svadobný deň užila obľúbená speváčka a herečka Hilary Duff a jej partner, spevák a hudobný producent Matthew Koma.

Ak patríte medzi fanúšikov talentovanej blondínky, tak vás zrejme táto skutočnosť nijako neprekvapila. Dvojica spolu podla všetkého randila už v roku 2016, no neskôr sa rozišli a vrátili sa k sebe v roku 2017. Minulý rok sa im narodila vytúžená dcérka Banks Violet Bair. V máji tohto roku prostredníctvom Instagramu oznámili spoločné zásnuby. „Svojej najlepšej priateľky som sa opýtal, či si ma vezme za muža,“ napísal Matthew k fotografii, kde Hilary pózuje so snubným prstenom. Veľkého svadobného dňa sa dočkali 21. decembra 2019 na dvore svojho domu v Los Angeles.

View this post on Instagram

This.

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff) on

Vysnívané svadobné šaty

Ak by ste od sympatickej blondínky čakali obrovskú gýčovú róbu, akú si obliekla vo filme Moderná popoluška, tak ste sa zmýlili. Hilary učarovala tvorba britskej návrhárky Jenny Packham, s ktorou spoločne vytvorila aj šaty pre svoj svadobný deň. Americký magazín Vogue výsledok ich práce označil za elegantné, moderné a úplne originálne dielo. „Bolo mi cťou vytvoriť svadobné šaty pre Hilary Duff. Ďakujem celému tímu, ktorý mi s tým pomohol. Ďakujem Jessice Paster (pozn.r – stylistka Hilary Duff) za jej brilanciu a Hilary za to, že nám v tento špeciálny deň verila,“ napísala na svojom Instagrame britská dizajnérka.

Americký magazín Vogue vo svojej reportáži dokumentuje vznik týchto šiat a tiež ich prvú skúšku. Hilary tiež ukázala šaty, ktoré na sebe mala oblečené jej dcérka. Šaty vznikali niekoľko mesiacov, počas ktorých si britská návrhárka spoločne s Hilary vymenila niekoľko návrhov, až kým dospeli k tomuto krásnemu výsledku. Najväčší wau efekt tvoria rukávy a výrazné ramená. „Bolo pre mňa dôležité, aby boli dychberúce, no jednoduché. Nevedela som si predstaviť, že by som si obliekla veľké a nadýchané šaty,“ prezradila Duff pre Vogue.

Šťastný koniec rozprávky

Hilary už v minulosti bola vydatá za kanadského hokejistu Mikea Comrie s ktorým má prvého syna Luca. Napriek tomu, že ich vzťah najprv vyzeral ako ideálny, tak v roku 2016 sa dvojica rozviedla. Dôvodom bola podľa všetkého opakovaná nevera urasteného športovca. Blondínka a hokejista svoj rozchod tajili a skúsili dokonca párovú terapiu, no ani tá nepomohla.

Po nevydarenom manželstve sa herečka opäť vrhla do pracovného kolotoča. Ako jedna z hlavných postáv sa vrátila pred kamery v úspešnom seriály Younger, ktorý sa budúci rok dočká už svojej siedmej sérii. Veľkú pozornosť Hilary určite získa aj v budúcom roku, kedy sa po 16-rokoch dočká pokračovania seriál o Lizzie McGuire, ktorému Duff môže vďačiť za svoju popularitu.

Zdroj: Vogue

Zdieľaj článok:

Comments are closed.