Osviežujúca novinka pre milovníkov čiernej!

26. septembra 2019
3817
 

Waterdrop prichádza na trh s unikátnou čiernou novinkou NERO, ktorá svojou tajomnou chuťou očarí každého. Jedinečný mikrodrink bude skvelým spoločníkom na každej nezabudnuteľnej párty počas dlhých nocí.

Nová nezameniteľná chuť NERO je čiernou ovcou v rodine Waterdrop. Je dokonalým drinkom na každú zábavu, bohatý na minerály a vitamíny na povzbudenie. Nový Waterdrop NERO dostane telo rýchlo do kondície vďaka jedinečnému spojeniu povzbudzujúceho extraktu z kolového orecha a výťažku z guarany, ktorá dodáva energiu. Tajnou prísadou novinky NERO je prírodný kofeín a populárne aktívne uhlie, ktoré zbavuje telo škodlivých látok. Každý mikrodrink NERO obsahuje aj dôležité vitamíny C, B6, B12 a osviežujúcu chuť ostružín.

Waterdrop NERO je neoddeliteľnou súčasťou každej párty. Povzbudí každú unavenú myseľ vďaka unikátnej kombinácii superpotravín a vitamínov. A to všetko bez cukru. Je dokonalým parťákom dlhých nocí na parkete. Waterdrop NERO si vezmete so sebou v štýlovej čiernej fľaši z limitovanej edície, ktorá vďaka kvalitnému nerezu udrží každý drink v správnej teplote. Dvojitá stena udrží vodu studenú až po dobu 24 hodín a teplú až 12 hodín. Fľaša má objem 500 ml. K nej sa skvelo hodia aj nerezové slamky, ktoré sú novinkou v portfóliu Waterdrop.

Waterdrop NERO nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Viac informácií nájdete na stránke www.waterdrop.sk

Zdieľaj článok:

Comments are closed.