Hit tohto leta? Lady Gaga sa spojila s Arianou Grande!

25. mája 2020
3516
 

Množstvu obmedzení v dôsledku pandémie koronavírusu sa nevyhla ani hudobná sféra. Vydanie svojho albumu odložila aj Lady Gaga, teraz sa však opäť vrátila do práce a predstavila nový singel Rain On Me, ktorý naspievala spolu s Arianou Grande.

Zhruba desať rokov dozadu patrila Lady Gaga medzi najúspešnejšie popové speváčky. Talentovaná blondínka bodovala v hudobných rebríčkoch a už od vydania svojho prvého albumu zbierala jednu prestížnu cenu za druhou.

Časom jej popularita začala upadať a jej štafetu prebrali iné, mladšie speváčky. Jednou z nich je práve Ariana Grande, ktorá sa posledné dva roky teší väčšej odozve než Katy Perry či Taylor Swift. O to väčšie prekvapenie u fanúšikov Lady Gaga spôsobila informácia o tom, že na nový singel Rain On Me prizvala práve svoju konkurentku Arianu Grande.

Lady Gaga síce na svojom poslednom albume od tanečnej hudby upustila, teraz je však pripravená opäť sa vrátiť k tomu, čo ju dostalo medzi áčkové speváčky popovej scény. Pre niekoho to je možno sklamanie, no fanúšikovia úspešnej blondínky presne na takýto singel roky čakali o čom svedčia nadšené reakcie na sociálnych sieťach.

O kvalitách týchto speváčok dnes už nikto pochybovať nemusí. Obe neraz dokázali, že ich najväčšou zbraňou je práve ich hlas. V tomto prípade však stavili skôr na extravagantné kostýmy, ktoré pre niekoho môžu pôsobiť až gýčovo. Gaga aj Grande sa pravidelne angažujú v podpore LGBTI komunity, na ktorú upozorňujú aj v tomto prípade. „Žijeme vo svete, kde nikto nie je nevinný, ale aspoň sa snažíme. Musím žiť podľa svojej pravdy, nedržať to v sebe, aby som neprišla o rozum,“ odznie v texte piesne, ktorej odkaz je jasný – buďte sami sebou!

View this post on Instagram

?

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Zdieľaj článok:

Comments are closed.