Kráľovná Gýču je späť. Lady Gaga predstavila novinku Stupid Love

28. februára 2020
2809
 

Keď Lady Gaga svoju kariéru začínala, preslávila sa najmä svojim extravagantným imidžom, ktorý hral častokrát dôležitejšiu úlohu, než jej hudba. Potom však na svoje gýčové ja zanevrela a vydala album Joanne, ktoré ukázal podľa jej slov, jej pravé hudobné ja. Človek síce mieni, no čas mení. A tak sa aj Lady Gaga vrátila opäť tam, odkiaľ sa snažila odstrihnúť.

Fanúšikovia Lady Gaga sú určite nadšení z toho, že ich obľúbená speváčka už čoskoro vydá nový album. Dátum vydania síce ešte neoznámila, je však isté že to bude tento rok. Pilotným singlom sa stala elektro-popová pieseň Stupid Love.

Skladba by zrejem nikoho neurazila, no pri pohľade na gýčový vizuál zrejme rodáčka z New Yorku stratí veľkú čas fanúšikov. Minimálne tí, ktorí Gagu začali počúvať po vydaní albumu Joanne, budú z tohto smerovania sklamaní.

Lady Gaga sa zrejme rozhodla, že si opäť ukradne prvenstvo v hudobných rebríčkoch, ktoré si v úvode svojej kariéry získala aj vďaka extravagantným kostýmom, ktoré boli častokrát na hranici nevkusu.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.