Čo nosí blogerka Lapkinn? Toto sú jej najlepšie outfity!

20. septembra 2018
5144
 

Víťazka ankety Bloger Roka v kategórii móda pre rok 2014 patrí medzi najúspešnejšie slovenské fashionistky. Rodáčka zo Žiliny dnes žije aj so svojim manželom a dvorným fotografom Dominikom v Košiciach. Ak budete mať šťastie, tak pri návšteve metropoly východu ju možno stretnete aj vy!

Pri pohľade na fotografie sympatickej Lapkinn možno zapochybujete o tom, či skutočne ide o ženu zo Slovenska. Linda dokonale ovláda módne trendy a presne vie, čo jej postave a osobnosti svedčí najviac. Elegantné outfity vyzerajú častokrát ako z ulíc New Yorku či Paríža, preto vybrať tie najlepšie vôbec nie je jednoduché.

Outfit 1

Outfit 2

View this post on Instagram

‼️S Ú Ť A Ž ‼️ Bielo-čierny komplet od Ferka Mikloška sa nedá nemilovať. Najradšej by som celý styling so všetkými doplnkami nosila každý jeden deň. ?❤️ Skrátka, je to jedna veľká módna láska! ??? V dnešnej súťaži môžete získať práve krásnu “ľadvinku” z dielne #MikloskoFashionDesign so štýlovým #Asus príveskom a ROG (@republic_of_gamers ) popruhom z nedávnej kolekcie S/S 2018 + ROG myšku pre tvoju polovičku. ? Stačí, keď: 1. budeš sledovať @lapkinn 2. budeš sledovať @mikloskofashiondesign a @asusczsk 3. napíšeš do komentu, k čomu by si zladil/a štýlovú “ľadvinku” 4. označíš do komentára tri kamošky/kamošov, ktoré/ktorí by tiež chceli vyhrať tieto super ceny. ? Výherkyňu/výhercu vyžrebujem v nedeľu 22. júla 2018. Držím palce! ?❤️

A post shared by LINDA BABUŠÍK ADAMČÍKOVÁ (@lapkinn) on

Outfit 3

Outfit 4

Outfit 5

Outfit 6

Outfit 7

Outfit 8

Outfit 9

Outfit 10

View this post on Instagram

Keď sme začali spolu s Dominikom bývať, dlho sme premýšľali nad tým, ktorého štvornohého miláčika si domov zadovážime. Ja som sa prikláňala ku psíkovi, manžel zase k mačičke. Naše konečné rozhodnutie sme odsunuli na neurčito. Až sa raz do nášho života “priplietla” Jackie – najdúch z ulice. Neodolali sme jej prenikavému a smutnému mňaukaniu a vzali sme si ju domov aj vďaka záchrane švagrinky Simonky. Rýchlo sme si ju obľúbili, hrali sa s ňou a za pomerne krátku dobu sa stala čestnou členkou našej rodiny. Viacerí naši známi nás prehovárali, nech si k Jackie vezmeme ešte jednu mačičku, no neboli sme si tým istí. Samozrejme, až do okamihu, kým mi napísala kamarátka Gabika, že našla na ulici rozkošné bielo – sivé mačiatko. A tak máme doma hneď dve krásky – Jackie a Blackie alebo ako ich zvykneme nazývať duo BLACKJACK. Spočiatku sa nemali veľmi v láske, bili sa a žiarlili na seba. Avšak odstupom času sa to zmenilo. Obe si našli k sebe cestu a spriatelili sa. Aj keď občas nejaká bitka nastane, je neskutočne nádherné sledovať, ako sa navzájom čistia, túlia k sebe a hrajú. Najviac ma fasinuje, ako na seba o dva roky staršia Jackie prebrala úlohu staršej sestry či skôr mamy. Blackie ochraňuje, učí nové veci a keď neposlúcha (obhrýza šnúrky či vyhrabáva z kvetináčov hlinu) dá jej dve výchovné za ucho. Naopak aj mladšie mačiatko sem – tam našu staršiu Jackie niečo naučí, napr. to, že jedlo treba rýchlo zjesť alebo nové mačacie hry. Počas včerajšieho večera som obe pozorovala pri naháňaní šnúrky. Sledovať naše mačičky pri hre je niekedy omnoho zaujímavejšie ako akýkoľvek film v telke. Veľa sa pri pohľade na ne nasmejem a zároveň mám pocit, že oddychujem. Včerajšok bol však iný a prinútil ma zamyslieť sa nad tým, čo by sa dialo, ak by sme Jackie a ani Blackie nevzali k nám domov. Ihneď som pri tejto predstave zosmutnela. Radšej ani nechcem premýšľať nad tým, čo by nastalo. O to viac ma desí pomyslenie na to, čo sa stane s niektorými (ne)chcenými zvieratkami po Vianociach. Preto verím, že každý z nás si svoje rozhodnutie o psíkovi, mačičke alebo inom štvornohom miláčikovi pod vianočným stromčekom poriadne zváži, prehodnotí…VIAC slov a fotiek NA BLOGU (link je v profile☝?) ?

A post shared by LINDA BABUŠÍK ADAMČÍKOVÁ (@lapkinn) on

Foto: https://lapkinn.com/

Zdieľaj článok:

Comments are closed.