Krása cez ružové okuliare? Barbiecore si zamiluje každá Barbie!

29. mája 2023
1335
 

Barbiecore trend sa rozšíril už minulý rok. Odvtedy originálne, šťavnaté farebné výtvory ovládli najvýznamnejšie kultúrne podujatia, akými sú Grammy či Coachella a červené koberce, ale aj srdcia hviezd. Barbiecore však nie je len štýl obliekania, ale aj trend v líčení a starostlivosti o pleť, ktorý sa na jar 2023 vrátil ako bumerang a opäť dobyl Instagram a TikTok.

Tento trend si získal ešte väčšiu obľubu vďaka novému filmu „Barbie: The Movie“, v ktorom hrá Margot Robbie v hlavnej úlohe Barbie a Ryan Gosling ako Ken. Barbiecore evokuje nostalgiu 90. rokov a nepopierateľnú, oslobodenú fascináciu ružovou a fuchsiovou. Za trendom samozrejme stojí ikonická bábika Barbie, ktorá sa stala inšpiráciou pre mnohé kozmetické značky. Jej hladká pokožka a trblietavé viečka sú efektom, ktorý sa značky snažia obnoviť tým, že fanúšikom Barbie ponúkajú špeciálne prispôsobené kolekcie a kozmetické rady. FOREO, švédsky beauty-tech gigant, ktorý si dáva záležať na inovatívnom dizajne a ikonickom štýle, prirodzene zapadá do tohto trendu svojou farebnou paletou inšpirovanou perleťovou ružovou, fuchsiovou a purpurovou.

 

Nižšie je uvedený prehľad najviac Barbiecore zariadení FOREO:

Kozmická ružová

Štýlový, luxusný, ikonický: FOREO UFO 2 je prístroj snov pre fanúšikov FOREO po celom svete. Tomuto malému, ale výkonnému prístroju na starostlivosť o pleť, ktorý milujú celebrity ako Rita Ora a Victoria Beckham, trvá len 90 sekúnd, kým dokonale hydratuje a rozjasní vašu tvár. UFO 2, navrhnuté tak, aby bola aplikácia masky čo najefektívnejšia, pomáha pretlačiť svoje esencie hlboko do vrstiev pokožky. Tónovacia kryoterapia, relaxačná termoterapia, jemné T-Sonic pulzácie a celospektrálne LED svetlo: UFO 2 nechýba nič, aby vaša tvár zažiarila… ako hviezda!

UFO 2 je dostupné vo farbách Barbie fuchsiovej a „perleťovej ružovej“. Prístroj odporúčame kombinovať s plátennou maskou Farm to Face Bulharská ruža od FOREO: pre ružovú starostlivosť od A po Z.

Elektrizujúca fuchsiová

Ďalším prístrojom v ružovom rade FOREO je FOREO BEAR – na tonizáciu a precvičenie svalov tváre – najjednoduchšie a najbezpečnejšie na svete. Vybavený účinnou mikroprúdovou technológiou a jemnými pulzáciami T-Sonic pomôže znížiť dvojitú bradu, vyrysovať ostré línie tváre a redukovať výskyt vrások. Umožní vám vychutnať si ošetrenie “face gym“ ako hollywoodska hviezda bez toho, aby ste opustili svoj domov. A pre Barbie efekt… odporúčame FOREO BEAR vo barbe Magenta!

A nakoniec nám už nám nezostáva povedať nič iné ako „Come on Barbie, let’s go party“. Samozrejme, v rytme ružovej starostlivosti o pleť!

Zdieľaj článok:

Comments are closed.