Wau! Takto dobre Katy Perry už dávno nevyzerala!

31. mája 2019
4315
 

Ak patríte medzi fanúšikov speváčky Katy Perry, zrejme vám neušlo, keď sa pár rokov dozadu prefarbila na blond a ostrihala takmer na koleno. Do tej doby bola 34-ročná speváčka známa svojou dlhou hrivou. Po rokoch krátkeho zostrihu sa zrejme opäť rozhodla vrátiť k tomu, čo jej pristane najviac!

Žena s krátkym chlapčenským účesom dnes už nie je žiadna vzácnosť. Niektoré dámy dokonca s takýmto strihom vyzerajú lepšie, než s dlhou hrivou. To však rozhodne nie je prípad Katy Perry. U tej zrejem nikto nepoprie fakt, že s dlhým účesom vyzerá oveľa lepšie.

View this post on Instagram

VOTE! #AmericanIdol

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

V posledných týždňoch si Katy svoje vlasy nechala predlžiť a zdá sa, že nejde o žiadnu náhodu. Túto prijemnú zmenu Katy Perry má na svedomí jej dvorný kaderník Chris Appleton, ktorý sa stará aj o účes Kylie Jenner, Kim Kardashian či Jennifer Lopez. Chris je vo svojom obore mimoriadne žiadaný a vďaka svojim referenciám určite nemal problém s tým, aby Perry na jej nový účes prehovoril.

View this post on Instagram

They call me handy ??

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on

Dnes (piatok 31.5) Katy zverejnila videoklip k svojmu novému singlu Never Really Over, v ktorom sa tiež ukazuje s dlhým blond účesom. Za prvé tri hodiny video získalo zhruba 500 000 prezretí, preto nebude žiadne prekvapenie, ak sa príjemná skladba s retro nádychom stane jeden z hitov tohto leta.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.