MISS SLOVENSKO 2019 ide do finále. V porote bude aj víťazka svetového titulu!

25. apríla 2019
4983
 

Televízni diváci sa už v sobotu 27. apríla dočkajú priameho prenosu galavečera Miss Slovensko 2019, ktorý odvysiela TV JOJ. Večerom budú sprevádzať moderátori budú Libor Bouček a Michal Sabo. Počas programu vystúpia slovenskí umelci ako Carmen a Celeste Buckingham, Adam Ďurica so sláčikovým kvartetom, český spevák Mikolas Josef, akrobatická skupina Vertigo a samozrejme finálová 12-tka. O titule Miss Sympatia už tradične rozhodnú diváci sms hlasovaním, z ktorého výťažok poputuje seniorom.

Vracia sa talent, ktorý ohodnotí aj víťazka svetovej Miss

Prípravy na priamy prenos súťaže Miss Slovensko sú v plnom prúde. Najdlhšie vysielaná súťaž na Slovensku prejde tento rok jedinou, ale výraznou zmenou. Finalistky sa počas galavečera predvedú v špeciálnom  čísle, ktoré bude po skupinách vyskladané z ich talentových dispozícií. Nebude chýbať spev, hra na klavír či tanec, ale ani prvky modernej gymnastiky. ,,Verejnosť si už dlhšie žiadala určitú aktivitu samotných finalistiek ako súčasť večera. Rovnako je to aj na svetových súťažiach. Preto sme sa rozhodli, že dievčatá pospájame do spoločných čísiel, v ktorých sa podržia navzájom,“ hovorí riaditeľka súťaže Miss Slovensko 2019 Karolína Chomisteková, ktorá bude aj tento rok predsedníčkou hlavnej poroty.

Svoje hlasy pri výbere víťazky budú mať aj:

  • víťazka svetovej súťaže Miss Supranational 2018 – Valeria Vazquez Latorre;
  • odborníčka na etiketu a kráľovský protokol – Katarína Diková Strýčková;
  • spolumajiteľka celosvetovej kozmetickej značky GOSH Copenhagen – Bolette Tjellesens;
  • šéfredaktorka magazínov Eva, Madam Eva a EMMA – Eva Blahútová;
  • herec a moderátor – Maroš Kramár;
  • finančný riaditeľ televíznej skupiny JOJ Group – Mojmír Mlčoch;
  • módny návrhár – Michael Kováčik

Promenáda v plavkách aj prehliadka slovenských top návrhárov

Počas večera sa finalistky predvedú v zaujímavých modeloch slovenských módnych návrhárov a zvučných značiek. Úvodnú kolekciu pripravila pre 12 súťažiacich Izabela Komjati, spoločnú prehliadku bude mať štvorica dizajnérov – Michaela Ľuptáková, Klementína Tomrecaj, Michael Kovacik a Lukáš Krnáč. Promenáda v plavkách sa bude opäť niesť v zaujímavom duchu modelov francúzskej značky Simone Pérèle, ktoré budú dostylované doplnkami Skvost a exkluzívne modely predvedie aj módny dom Alizé. Záverečná kolekcia bude patriť svadobnému salónu WEM, ktorý si pre tohtoročné defilé pripravil kolekciu spoločenských šiat doplnenú luxusnými klenotmi slovenského výrobcu svadobných šperkov LORETTA.

Výťažok z hlasovania poteší obyvateľov Centra sociálnych služieb Náruč Senior&Junior

Projekt Miss Slovensko sa  každý rok spája aj s charitou a pomocou. Tento raz bude výťažok z esemeskového hlasovania o titul EVA Miss Sympatia 2019 venovaný seniorom, konkrétne Centrum sociálnych služieb Náruč Senior&Junior. Missky centrum navštívili už počas príprav a majú v pláne v návštevách pokračovať. Garantom tejto kategórie je magazín Eva, s ktorým projekt Miss Slovensko spolupracuje na charitatívnych projektoch dlhodobo.

Titul Miss Press pre najmladšiu účastníčku finále

Akreditovaní novinári počas tlačovej konferencie rozhodli o víťazke Miss Press. Stala sa ňou len osemnásťročná finalistka č.6 Tereza Turzová. Počas finálového večera zase budú okrem hlavných titulov ocenené aj víťazky hlasovaní verejnosti v kategóriách – EVA Miss Sympatia 2019, Hyundai Miss Drive, Miss GOSH, Miss Avène a Miss Príjemný hlas.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.