Kráska zo SuperStar šokovala odvážnym videom plným erotiky!

27. júla 2020
2720
 

Ak ste sledovali poslednú sériu česko-slovenskej SuperStar, zrejme ste zaregistrovali exotickú Marinu Ladudu. Rodáčka z Ameriky už dlhšie skúša šťastie na slovenskej a českej hudobnej scéne. Napriek tomu, že jej to v SuperStar nevyšlo, tak svojich fanúšikov potešila novým singlom Almond Eyes.

Už pri pohľade na sociálne siete tejto speváčky ej všetkým jasné, že núdzu o sebavedomie Marina Laduda nemá. Dokázala to aj vo svojom novom klipe k skladbe Almond Eyes. Ak by ste čakali, že sa Marina objaví po boku muža, nebudete ďaleko od pravdy. V sexi videu však môžeme sledovať príbeh trojice, v ktorej sú dve ženy.

„V klipe som v trojke. Presne je to tak, ako to na prvý pohľad vyzerá. Minulý rok som ukončila svoj najdlhší vzťah a po veľmi dlhej dobe som teraz single. Zisťujem o sebe veľa vecí a jedna z nich je to, že existuje viac ako klasický vzťah medzi mužom a ženou. Chcem, aby si každý divák v tomto klipe našiel to svoje. Ja o svojej sexualite a o vzťahoch nemám potrebu rozprávať, ale poviem aspoň to, že verím že v našej dobe si každý môže robiť to, čo chce,“ prezradila Marina v rozhovore pre markiza.sk.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.