Potešte darčekmi, ktoré uľahčia každodennú starostlivosť o vzhľad a styling. Tieto vychytávky potešia muža aj ženu!

16. novembra 2022
1250
 

Vianoce sa blížia a vy stále neviete, čím obdarujete svojich najbližších? A čo keby ste tento rok stavili na prvotriedne technológie značky Braun, vďaka ktorým bude starostlivosť o vzhľad hračka a každý obdarovaný sa nimi upraví podľa vlastných predstáv? Značka Braun má darčeky pre všetkých – pre dámy aj pánov.

Nemecká značka Braun sa pýši nielen viac ako 100 ročnou tradíciou, ale predovšetkým bezkonkurenčným spojením kvality, funkčného dizajnu a moderných technológií, ktoré slúžia už niekoľkým  generáciám zákazníkov. Portfólio značky je rozsiahle a zahŕňa mnoho pomocníkov v starostlivosti o telo a vzhľad, s ktorými určite trafíte do čierneho, ak ich venujete pod stromček.

IPL od značky Braun na epiláciu ako zo salónu

Napríklad prístroje IPL sa neustále zdokonaľujú a udomácnili sa už v mnohých kúpeľniach. Máloktorá žena, ktorá si potrpí na zamatovo hladkú pokožku bez jediného chĺpku, odolá výkonnému IPL prístroju Braun. Vďaka tomuto pomocníkovi už nebude musieť tráviť celé hodiny epilovaním svojej pokožky – technológia IPL totiž zabezpečí nielen dlhotrvajúci pocit hladkej pokožky, ale i jednoduché a bezbolestné ošetrenie. A pribúda i počet mužov, ktorí oceňujú benefity tejto metódy odstraňovania chĺpkov – v takom prípade potom nevznikne doma problém sa o prístroj podeliť.

IPL pre hladkú pokožku na dlhý čas ako zo salónu – Braun Silk-Expert Pro 5

IPL prístroj Braun Silk-Expert Pro 5 vám zaručí hladkú pokožku až na 6 mesiacov. Prvé výsledky sa dajú pozorovať už po 4 týždňoch používania! Technológia Skin Pro 2.0 automaticky optimalizuje silu každého záblesku podľa odtieňa vašej pokožky. Trvalé vysokorýchlostné záblesky umožňujú jednoduché a efektívne ošetrenie. Vďaka trom citlivým režimom, ktoré znižujú intenzitu svetla na želanú úroveň, je šetrný k pokožke a to aj na tých najcitlivejších partiách, ako sú tvár, podpazušie alebo oblasť bikín. Účinné ošetrenie pokožky umožňujú rôzne široké hlavice na nohy, ramená, tvár, hruď, chrbát, podpazušie a oblasť bikín. Pokiaľ by sa predsa len stalo, že by prístroj nesplnil potreby či očakávania obdarovaného, je možno ho v rámci akcie Braunu vrátiť do 60 dní. Získate späť plnú sumu, za ktorú bol produkt kúpený.

Cena: od 469 EUR

Braun pre dokonale upravený vzhľad muža

Holenie, úprava chĺpkov alebo dokonca aj celková epilácia sú už bežnou rutinou mnohých mužov. Muži radi upravujú svoje fúzy a vlasy nielen podľa trendov, ale aj podľa svojej nálady a čoraz častejšie sa starajú i o svoje telesné ochlpenie. Či už uprednostňujú dokonalý strih, hladkú pokožku bez chĺpkov alebo radi striedajú styling a sledujú čo je ,,in“, prístroje značky Braun splnia všetky ich túžby a potreby. Pozrite sa, akých špičkových pomocníkov tento rok Braun vytipoval pod stromček a vyberte ten pravý darček pre svojho milovaného. Pretože prvotriednu starostlivosť bez kompromisov si zaslúži každý z nás.

Tých, ktorí uprednostňujú tie najpokročilejšie technológie, perfektný a funkčný dizajn a dokonale upravené fúzy v každej situácii, dozaista ohromí pánsky holiaci strojček Braun Series 9 Pro. Niektoré jeho modely obsahujú i praktické nabíjacie puzdro PowerCase. S týmto pomocníkom vyčaruje váš milovaný perfektne upravené fúzy jednoducho a rýchlo, a to i na cestách.

Pánsky holiaci strojček Braun Series 9 Pro s nabíjacím púzdrom PowerCase

Najpokročilejší holiaci strojček Braun Series 9 Pro ocenia všetci fanúšikovia moderných technológií. Vytvorili ho tak, aby holil fúzy rastúce i pod nižším uhlom – inovatívna hlava ProHead so zastrihávačom ProLift totiž nadvihne a zastrihne viac fúzov, čo urýchli holenie až o 10 %, ak by sme tento model porovnali s jeho predchodcom Braun Series 9. Špeciálne zastrihávače si navyše poradia s rôznymi typmi fúzov, takže nie je potrebné žiadne miesto opätovne oholiť. Planžety OptiFoils sú tenké 0,058 mm a majú 899 unikátne tvarovaných otvorov, do ktorých fúzy počas niektorého z 10 000 presných pohybov za minútu zapadnú a sú oholené. Vyberte si variant s nabíjacím púzdrom PowerCase, ktoré umožňuje priamo nabíjať holiaci strojček a používať ho aj na cestách. Púzdro poskytuje holenie bez káblu kdekoľvek a kedykoľvek až počas 6 týždňov. Braun Series 9 pro je vybavený čistiacou stanicou SmartCare Center, ktorá strojček hygienicky vyčistí, premaže ostrie, vysuší a dobije.

Cena: od 479 EUR

Hladšie oholenie s Braun Series 7

Holiaci strojček Braun Series 7 je tým pravým orechovým pre náročných zákazníkov, ktorí vyžadujú najnovšie technológie, funkčný dizajn a perfektný výkon. Vďaka hlavici Flex 360° dosiahnete hladšie oholenie aj na ťažko prístupných miestach. Technológia AutoSense, ktorá je mimochodom teraz už aj súčasťou holiacich strojčekov Braun Series 5 a 6, automaticky prispôsobuje výkon holiaceho strojčeka hustote fúzov, čím zabezpečuje dokonale hladké oholenie aj tých najtvrdších fúzov.

Cena: od 259 EUR

Braun Series X – na dokonalú úpravu pánskych vlasov a brady

V prípade, že si váš drahý potrpí na dokonalý styling, rád skúša nové trendy, strihy a potrebuje zariadenie, ktoré všetky tieto činnosti hravo zvládne, neváhajte a pod stromček mu venujte zastrihávač Braun Series X Styling Trimmer. Nový zastrihávač  na tvár a telo Braun Series X ,,all-in-one“ bol navrhnutý na jednoduché a rýchle skrotenie fúzov a chĺpkov pomocou jediného zariadenia. Tento jeden prístroj zvládne nielen holenie, ale aj zastrihávanie a úpravu presne podľa vášho vkusu, jedinečnosti a štýlu. Či už ste konzervatívny zástanca jedného spôsobu úpravy vlasov a brady, alebo radi experimentujete a meníte svoj vzhľad, zastrihávač Braun Series X vám poskytne prvotriednu starostlivosť, rýchly výkon a bezchybný výsledok. So zastrihávačom Braun Series X si pohodlne, rýchlo a jednoducho vytvoríte perfektné strnisko, presné zastrihnutie i dokonalé kontúry na brade.

Cena: od 49 EUR

Zastrihávač Braun Styling BG Body Trimmer na dokonale upravené chĺpky 

Zaberá vášmu manželovi úprava vlasov a brady veľa času? Uľahčite mu každodenný boj produktovou radou Braun Styling, ktorá sa vyznačuje tým, že jej prístroje sú teraz ešte rýchlejšie, ostrejšie a účinnejšie a to vďaka vylepšenej čepeli, ktorá má o 1 zub navyše a o 13 % širšiu reznú plochu, aby zachytila a zastrihla viac fúzov alebo chĺpkov každým ťahom strojčeka. Hrebeňové nástavce sú ešte tesnejšie zarovnané so zubami čepele, aby lepšie viedli vlasy a fúzy pri zastrihávaní. Špička čepele má teraz ostrejší uhol, takže nevynechá ani tie najtenšie chĺpky alebo fúzy.

Zastrihávač chĺpkov Braun Styling BG je vyrobený tak, aby sa dal bezpečne používať aj na tých najcitlivejších miestach mužského tela.

Cena: od 49 EUR

Zastrihávač brady Braun Styling BT na bezchybnú úpravu a tvarovanie

Je pre vášho miláčika dokonale upravená brada alfou a omegou? Potešte ho zastrihávačom brady Braun Styling BT, ktorý dokáže bez väčšej námahy vykúzliť dokonalý styling a perfektné tvarovanie akéhokoľvek strihu brady. Je ešte ostrejší, rýchlejší a výkonnejší ako predchádzajúce zastrihávače Braun. Precízna úprava fúzov nebola nikdy jednoduchšia!

Cena: od 84 EUR

Skroťte vlasy, fúzy a chĺpky od hlavy až po päty s Braun Styling MGK

Chcete potešiť svojich blízkych skutočne multifunkčným zariadením, ktoré si dokáže poradiť s vlasmi, fúzmi aj chĺpkami? Potom je pre vás tou správnou voľbou všestranný zastrihávač Braun Styling MGK, ktorý zvládne každú výzvu. Multifunkčný zastrihávač Braun Styling MGK je určený na úpravu vlasov, fúzov a chĺpkov kdekoľvek na tele. Je ešte ostrejší, rýchlejší a výkonnejší ako predchádzajúce zastrihávače Braun.

Cena: od 99 EUR

Zdieľaj článok:

Comments are closed.