Séria online koncertov na podporu duševného zdravia. Naživo zahrajú Billy Barman, Para a Puding Pani Elvisovej!

20. mája 2020
2907
 

V čase koronakrízy väčšina z nás stále trávi dni najmä v pohodlí svojho domova či v práci a snaží sa aj naďalej dodržiavať obmedzenia v súvislosti s pandémiou. Orange preto prináša netradičný hudobný zážitok, ktorý je navyše spojený s iniciatívou na podporu duševného zdravia a troch nonstop liniek pomoci. Vystúpenia obľúbených skupín Billy Barman, Para a Puding Pani Elvisovej si môžete pozrieť priamo na displeji svojich mobilných zariadení.

Orange sa prostredníctvom Nadácie Orange angažuje v téme ochrany duševného zdravia, nakoľko nečakaný príchod pandémie koronavírusu, výrazne zasiahol do nášho každodenného života. Orange sa preto rozhodol podporiť tri najväčšie linky pomoci – Ligu za duševné zdravie, Linku detskej istoty a IPcko.sk, aby poukázal na naliehavú individuálnu a aj systémovú potrebu pomoci v oblasti duševného zdravia.

Orange vďaka hudobným fanúšikom finančne podporí linky pomoci

Orange sa stal jedným z partnerov akcie organizovanej festivalom Grape s názvom Jarné dvorenie. Ide o sériu troch koncertov troch obľúbených slovenských skupín, ktoré budú naživo vysielané aj na Facebookovej stránke Orangeu. Koncerty budú tri, začnú vždy o 20:00 hod a budú trvať necelú hodinu. Za každého diváka, ktorý bude sledovať online streamované vystúpenie na našom Facebooku, venuje Orange 1 euro na podporu liniek pomoci, ktoré poskytujú nonstop psychologické poradenstvo. Okrem zábavy tak spoločne môžeme podporiť túto stále tabuizovanú tému, ktorá sa dotýka každého z nás.

Tri koncerty v troch mestách

Ako prvá zahrá svojim fanúšikom už 21. mája skupina Billy Barman v Bratislave.  Následne 25. mája poteší divákov skupina Para, ktorá bude vystupovať v Piešťanoch a ako tretia sa predstaví skupina Puding Pani Elvisovej 27. mája v Košiciach. Na koncertoch v Piešťanoch a Košiciach nebude chýbať ani Orange van, v ktorom budú prítomných fanúšikov čakať malé prekvapenia.

Tri vstupenky na Grape 2021

Orange si pre hudobných nadšencov, ktorí budú sledovať koncerty, pripravil aj súťaž o tri vstupenky na festival Grape 2021. Stačí sledovať profily Orangeu na Facebooku a Instragrame.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.