Krásna Carmel Paradise si lahla pod nôž! Čo je za tým?

25. novembra 2019
3622
 

Talentovaná Carmel Paradise nedávno na seba upozornila v skladbe s raperom F-Fly. Teraz do éteru posiela svoj nový singel Heartbreaker. Svoju novinku speváčka označuje ako varovný signál, z ktorého by si mal zobrať ponaučenei každý jeden z nás.

Fanúšikovská základňa Carmel Paradise sa s každým jej singlom zväčšuje a inak tomu zrejme nebude ani teraz. Carmel sa vo svojej novinke rozhodla staviť na úprimnosť a poukázať na  dôležité posolstvo.“Heartbreaker hovorí, že môžem byť milá, sladká a milujúca, no ak so mnou zaobchádzaš zle, som dostatočne silná postarať sa o seba sama.“ Sestra Celeste Buckingham by touto cestou rada upozornila na stereotyp, že ženy sú často vnímané ako jedno-dimenzionálne bytosti, ktoré môžu byť jemné a krehké alebo iba silné. „Ženy sú oveľa komplexnejšie a môžeme byť aj plné protikladov. Vieme byť jemné i silné, milujúce i pomstychtivé. Takže tento song je tak trochu varovanie: nemýľ si moju milotu so slabosťou, pretože ak ju skúsiš zneužiť, prídem si po teba…” vysvetľuje Carmel.

Videoklip k novinke Heartbreaker režíroval Martin Miko, ktorý pracoval s Carmel aj na jej predošlom klipe Smoke Break a tiež RIDE – jej featuringu s rapperom D-Flyom. Videoklip Heartbreaker je zmesou príbehov žien, s ktorými bolo v ich vzťahoch zle zaobchádzané. Carmel, ktorá v textoch svojich skladieb často píše o toxických vzťahoch, hovorí: „Ženy znášajú veľmi veľa a podľa štatistík sú často podceňované. Najšťastnejšie skupiny ľudí na svete sú podľa prieskumov ženatí muži a slobodné ženy. Týmto videoklipom som chcela povedať, že ženy si naozaj zaslúžia viac a nemusia znášať zneužívanie.”

O hudbu i text k novinke Heartbreaker sa Carmel už tradične postarala sama. Do producentského kresla si sadol tvorivý tandem z USA (z Nashville, Tennessee) Sal OliveriKrysten S. Caudle. Silný odkaz, ktorý nesie Carmelina novinka, je podčiarknutý jej typickými výraznými vokálmi, ktoré prichádzajú v perfektnej kombinácii s veľkým refrénom a jemnými melodickými linkami.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.