Nový objav slovenskej hudobnej scény: Krásna a talentovaná Bibi Hall

15. februára 2019
4344
 

Rok 2019 prináša hneď v úvode zaujímavú hudobnú novinku, ktorá stojí za pozornosť. Málokedy sa stáva, že by debutujúci umelec predstavil hneď dve nové skladby. Reč je o talentovanej Bibi Hall, ktorá pred pár dňami zverejnila piesne Shitty Love a This Is How We Do.

Táto mladá krásna speváčka vstupuje na scénu prostredníctvom zaujímavého projektu Endless love, ktorý je tvorený hneď dvoma singlami i videoklipmi. Obe skladby i klipy sú pri tom prepojené – spája ich jedna dejová línia, sú teda vlastne jedným príbehom, rozdeleným na dve časti. Bibi Hall spájala svoj život s hudbou od útleho detstva doslova na každom kroku. Cez Základnú umeleckú školu, neskôr konzervatórium, štúdium spevu a tanca, či študijný pobyt v USA zameraný na muzikálový spev. V roku 2017 sa rozhodla z USA vrátiť na Slovensko a vydať svoje prvé single.

Výsledkom je jej aktuálny projekt Endless love, pozostávajúci z dvoch videosinglov Shitty Love a This Is How We Do . Príbeh, ktorý tieto dva single dohromady tvoria, je rozprávaním o osudovej láske a komplikovanom vzťahu plnom rozchodov a návratov.

PART ONE: Shitty Love

„Dvaja ľudia prežívajú lásku a nevedia bez seba žiť, ale zároveň si ubližujú a nevedia prestať, zraňujú sa aj napriek silnej túžbe byť milovaný a realita dnešnej doby prináša do ich vzťahu problémy,” vysvetľuje Bibi námet svojho hudobného príbehu a dej prvej skladby a videoklipu.

PART TWO: This Is How We Do

Pokračovanie príbehu v druhom videoklipe prináša rôzne obraty. „Dvojica vie, že ich vzťah nemá budúcnosť, no zároveň si užívajú to, čo majú práve teraz. Napriek tomu, že každým dňom pociťujú stále väčšiu a väčšiu bolesť, zároveň cítia vzrušujúce napätie medzi sebou, ktorému sa nedokážu ubrániť ani po rozchode,” dodáva Bibi. Ako hovorí, tému toxických, ťažko ukončiteľných vzťahov sa rozhodla vo svojej tvorbe vykresliť, pretože cíti a vidí, že tomuto problému v dnešnej dobe čelia mnohí z nás.

Zdroj: Soul For Show

Zdieľaj článok:

Comments are closed.