Lady Gaga chystá špeciálny koncert. Na boj s koronavírusom už darovala 35 miliónov dolárov!

8. apríla 2020
2780
 

Americká speváčka Lady Gaga už neraz dokázala, že má dobré srdce a myslí aj na druhých. Šľachetnosť ju nenechala chladnou ani počas pandémii koronavírusu. Talentovaná blondínka sa rozhodla, že Svetovej zdravotníckej organizácii (WHO) pomôže s nákupom zdravotníckeho materiálu a vývojom vakcíny. Celkovo na tento účel prispela sumou 35 miliónov amerických dolárov!

Lady Gaga si zrejme tento rok predstavovala úplne inak. V závere februára vydala singel Stupid Love, ktorý mal o pár týždňov nasledovať aj jej nový album Chromatica. Ten sa mal dostať do predaja už tento piatok, no Gaga sa napokon rozhodla, že jeho vydanie kvôli súčasnej situácii posunie.

Fanúšikovia americkej speváčky však vôbec nemusia smútiť. Lady Gaga sa totiž rozhodla, že spolu s množstvom iných hudobníkov usporiada špeciálny charitatívny koncert, ktorého výťažok poputuje práve na boj s ochorením COVID-19. Benefičný koncert One World: Together at Home je na pláne už 18. apríla. Moderovať z pohodlia domova ho budú Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel a Stephne Colbert. Na zozname hudobníkov, ktorý vďaka streamu zaspievajú priamo zo svojich „obývačiek“ sú tiež Paul McCartney, Stevie Wonder, Elton John, Billie Eilish či John Legend a Lizzo.

Lady Gaga touto cestou nechce len pomáhať v boji s chorobu, ale tiež potešiť všetkých milovníkov hudby. Aspoň virtuálne si tak môžeme pozrieť vystúpenie svojho obľúbeného hudobníka, nakoľko väčšina muzikantov musela svoje tohtoročné koncerty zrušiť alebo presunúť na neurčito.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.