Wau! Karolína Chomisteková hviezdou Art Film Festu!

16. júna 2019
4376
 

Najkrajšiu Slovenku z roku 2013 dnes snáď nikomu netreba predstavovať. Pôvabná Karolína Chomisteková dodnes ostala súčasťou Miss Slovensko ako riaditeľka súťaže krásy. Rodáčka z Oravského Podzámku právom patrí medzi najkrajšie ženy slovenského šoubiznisu, čo dokazujú aj jej fotografie z posledných mesiacov!

Nádherný úsmev, krásne vlasy, skvelá postava a perfektný módny vkus. Tieto slová by v skratke mohli definovať sympatickú Karolínu Chomistekovú. Úspešná modelka má už teraz na konte spolupráce s množstvom svetoznámych značiek. Zo svojej práce si zjavne berie to najlepšie a aj v súkromnom živote ukazuje, ako by sa aj slovenské ženy mohli obliekať!

Najnovšie Karolína zahviezdila na otvorení filmového festivalu Art Film Fest 2019 v Košiciach, kde sa po červenom koberci prešla v nádhernej bielej róbe hodnej Oscarov či hudobných cien Grammy. Jednoduché no efektné šaty pochádzajú z dielne úspešnej slovenskej návrhárky Michaely Luptákovej.

Úspešná modelka do Košíc zavítala v spoločnosti svojich rodičov, sestry Elišky a brata Daniela. Neskôr dokonca Karolína zverejnila šteklivú snímku, priamo z postele svojej hotelovej izby. Všetko potrebné však ostalo ukryté pod čipkovanou bielizňou a kvetinovým županom.

Hnedovlasá kráska svoje telo ukazuje pomerne často, vždy to však robí veľmi elegantne a vkusne. Medzi podobné zábery patrí aj nedávno zverejnená fotka v čiernych plavkách s hlbokým výstrihom. Podobný kúsok oblečenia si nemôže dovoliť každá žena. V tomto prípade však išlo o skvelý výber!

Zdieľaj článok:

Comments are closed.