Chvíle v domácej karanténe vám môžu skrášliť doplnky od waterdrop

8. apríla 2020
2726
 

Každý z nás prežíva netradičné obdobie, ktoré trávi čo najviac doma. Je na nás, ako si spríjemníme každý deň rôznymi maličkosťami. Ak ste už vyčerpali všetky nápady, je čas na nové doplnky od waterdrop. V ponuke sú nerezové fľaše a tiež trendy bambusový box.

Waterdrop® sa postará nie len o tvoj správny pitný režim plný vitamínov a superpotravín, ale aj o útulný domov. Vychutnať si svoj mikrodrink môžete aj vďaka novinke v podobe karafy. Špeciálny drevený vrchnák udrží mikrodrink chránený a svieži pár hodín. Je skvelým doplnkom nielen do domácnosti, ale aj do kancelárie alebo ako darček pre priateľov či rodinu. Pripravené sú aj štýlové poháre, nielen z číreho skla, ale aj z keramiky. Skvelým doplnkom sú praktické nerezové slamky NERO, ktoré stačí vyčistiť pár kvapkami citrónu.

Nielen praktickým, ale aj dizajnovým doplnkom je bambusový box, kde si každý mikrodrink nájde svoje miesto. Box je vyrobený z kvalitného dreva, ktorý sa svojím štýlovým dizajnom hodí na každý stôl alebo poličku. A keď opustíš pohodlie svojho domova, nezabudni si so sebou vziať praktickú sklenenú alebo nerezovú fľašu, ktorú si vyberieš z rôznych pastelových farieb alebo v decentne bielej a čiernej.

Ďalšou skvelou správou je, že všetky doplnky od Waterdrop sú vyrobené z udržateľného materiálu, ktorý zbytočne nezaťažuje našu planétu.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.