Dominika Mirgová prehovorila o plastickej operácii!

28. januára 2019
6255
 

Známa slovenská speváčka Dominika Mirgová patrí už dlhé roky medzi najkrajšie slovenské hudobníčky. Mladá mamička nedávno odhodila zábrany a nakrútila odvážny videoklip s Janom Bendigom. Oveľa viac však šokujú jej plány do budúcna.

Rodáčka z Trnavy už dávno nevyzerala tak dobre, ako v posledných mesiacoch. Známa speváčka sa ešte v minulom roku nechala ostrihať a začala pracovať na svojej postave. Čoskoro však hodlá zájsť ešte ďalej. Pri premiére skladby Ty & Já priznala, že sa chystá pod nôž plastického chirurga. „Bola to rozlúčka s mojim aktuálnym poprsím, pretože čochvíľa pôjdem na jeho úpravu. Som matka a už to tam hore nie je čo to bývalo. Nechám si ho spevniť a trochu zväčšiť,“ priznala Mirgová vo vyjadrení na margo odvážnych scén pred kamerou.

Vizuál pre spoločnú pieseň s českým kolegom Janom Bendigom je plný odvážnych scén. Tie však nie sú len o nahote. Dominika sa dokonca pred kamerou zmení v chladnokrvnú vrahyňu, ktorá svojho milého nechá zhorieť v aute. „Nakrúcať vlastnú smrť mi nebolo moc príjemné, keďže som veľmi poverčivý. Nakoniec sa to zvládlo, ale do budúcna ma už nikto nikdy na takúto scénu neprehovorí,“ prezradil Bendig.

Foto: Facebook/DominikaMirgova

Zdieľaj článok:

Comments are closed.