Zoznámte sa s Bejby Blue. Prvou slovenskou digitálnou influencerkou!

22. júla 2020
3955
 

K tomu aby ste boli hviezdou sa vôbec nemusíte narodiť. Nech to znie akokoľvek zvláštne, dnes už nájdeme niekoľko úspešných influencerov, ktorí máju na konce množstvo prestížnych spoluprác, no stretnúť by ste ich nikde a nikdy nemohli. Ide totiž o virtuálne osoby, ktoré žijú len v digitálnom svete. Pár rokov dozadu bolo takéto niečo skutočné len v sci-fi filmoch, dnes už máme aj na Slovensku prvú digitálnu influencerku.

Svet technológií neustále napreduje a stále ponúka nové a nové možnosti, ako sa realizovať. Mnoho značiek preto v posledných rokoch upustilo od tradičnej reklamy v printe či televízií a dáva šancu sociálnym sieťam a influencerom, ktorí častokrát dokážu zaujať oveľa väčšie množstvo ľudí.

Na to aby ste sa stali influencerom nejakej značky dnes už vôbec nemusíte byť človek, aspoň teda nie v skutočnom svete. V zahraničí už existuje niekoľko digitálnych influencerov, ktorý majú na konce kontrakty s množstvom známych značiek. Menšiu revolúciu v tomto smere na Slovensku spúšťa Tatra banka, ktorá sa spojila s digitálnou influencerkou Bejby Blue.

Bejby Blue sa zrodila z nekonečna snov digitálnej doby plnej neobmedzených možností. Mladá kráska je plne digitálna osobnosť, ktorú stvorila doba v ktorej žijeme. Na prvý pohľad sa môže zdať, že ide len o kvalitne spracovanú reklamu s digitálnou postavičkou, no Bejby Blue už skutočne žije vlastným životom.

Ak si otvoríte jej instagram, zistíte že už dokonca stihla rozbehnúť vlastnú kariéru a objavila sa v klipe ku skladbe 4eva po boku známeho slovenského rapera Dalyba.

Vo voľnom čase sa Bejby Blue venuje napríklad jóge, alebo trávi čas po boku svojich priateľov, napríklad s youtuberkou Lady Zikou. Vo svete pritom nejde o nič zvláštne. Najslávnejšia digitálna influencerka Miquela, ktorú na Instagrame sleduej viac než 2,5 miliónov ľudí sa môže tešiť zárobkom, o akých môže väčšina Slovákov len snívať.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.