Mária Čírová oslavuje 30. narodeniny po boku Márii Královičovej

20. novembra 2018
4561
 

Úspešná slovenská speváčka Mária Čírová dnes oslavuje 30. narodeniny. Svojim fanúšikom pri tejto príležitosti pripravila prekvapenie v podobe videoklipu k piesni Dokonalý svet. Pred kamerou sa spolu s rodáčkou z Trnavy ukáže aj jej dcérka Zoe a slovenská herecká legenda Mária Kráľovičová.

Rok 2018 je pre Máriu Čírovú absolútnym vrcholom jej doterajšej kariéry. Úvod roka odštartovala ziskom prestížneho ocenenia OTO v kategórii Speváčka roka. Úspešný rok Mária ukončí galakoncertom 3ONE & 1ONLY MÁRIA ČÍROVÁ, na ktorom oslávi už túto sobotu 10 rokov na hudobnej scéne aj svoje 30. narodeniny.

Čerešničkou na torte je v prípade tohto mimoriadne úspešného roku nový singel Dokonalý svet, ktorý Mária nahrala pre svoj posledný album #2017. Skladba je dielom autorskej dvojice Mišo Biely – Samuel Kovács, ktorá je podpísaná tiež pod megahitom Unikát. Text singlu nesie dôležité posolstvo, ktoré získava ešte väčšiu silu v spojení s Máriinými okrúhlymi narodeninami a jej 10. výročím na scéne. „Dokonalý svet hovorí o tom, ako plynie čas, a že by sme na to nemali zabúdať. Myslím, že je dobré, mať pred sebou stále nejaký cieľ – potom človek v živote nikdy nie je sám,“ vysvetľuje Mária.

Zabudnuté video

Videoklip k piesni Dokonalý svet Mária nakrúcala ešte minulý rok v lete. Charizmatickej speváčke však cestu skrížilo množstvo pracovných povinností, preto sa pieseň rozhodla odložiť bokom a použiť ju ako narodeninový darček pre svojich fanúšikov. Réžiu mimoriadne vydareného vizuálu mal na starosti Jakub Gulyás. Posolstvo celej piesne pomohla zvýrazniť uznávaná slovenská herečka Mária Kráľovičová.

„Pani Kráľovičová je pre mňa presne takou inšpiratívnou osobou. Fascinuje ma, ako prežíva život naplno, jej život je bohatý a plný zážitkov, plný krásnych stretnutí, toto je ten dokonalý svet, po ktorom každý z nás vnútorne túži. Som veľmi poctená, že pani Kráľovičová prijala moje pozvanie. Obe sme si nakrúcanie naozaj užili. Nikdy nezabudnem na okamih, keď pani Kráľovičová recitovala koníkovi na pľaci Sládkovičovu Marínu,“ dodala Mária.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.