Najbohatšou speváčkou na svete je Rihanna! Zdolala Madonnu aj Beyoncé

7. júna 2019
4622
 

Barbadoská speváčka Rihanna ej na scéne už od roku 2005, kedy vydala svoj debutový singel Pon De Replay. Napriek tomu, že ju v začiatkoch mnoho ľudí podceňovalo, dnes ide o jednu z najúspešnejších a najbohatších speváčok v histórii.

Bezkonkurenčne najlepšia. Magazín Forbes prišiel s informáciou o tom, že Rihanna výškou svojho majetku pred pár dnami prekonala také hviezdy ako Madonna, Beyoncé či Celiné Dion. Suma na jej účte presiahla 600 miliónov dolárov, čím o 30 miliónov dolárov predbehla Madonnu, ktorá doteraz držala prvenstvo.

Za obrovský úspech Rihanna pochopiteľne nevďačí len spevu. Je známe, že zo všetkých speváčok práve jej meno predáva najlepšie. Magazín Vogue dokonca v minulosti priznal, že čísla kde sa na obálke objaví Rihanna sa predávajú oveľa lepšie, než iné.

Nikoho zrejme neprekvapil obrovský úspech Rihanny s vlastnou radou parfémov či so značkou Puma, pre ktorú Riri tri roky pracovala ako kreatívna riaditeľka. Nedávno sa k oblečeniu pridružila kozmetika Fenty Beauty, ktorá po celom svete zbiera mimoriadne kladné recenzie a tiež značka spodnej bielizne Savage x Fenty.

Pred pár dnami Rihanna svoje portfólio rozšírila o high fashion značku Fenty, ktorú vytvorila v spolupráci s francúzskou spoločnosťou LVMH, ktorý stojí aj za úspechom módneho domu Louis Vuitton. Módny dom Fenty by sa mal postupne rozširovať o nové produkty, ktoré Rihanne do vrecka prinesú ďalšie milióny. Pozornosť si značka určite získa aj vďaka tomu, že jej kúsky sú vo väčšine prípadov určené obom pohlaviam.

Foto: Facebook.com/Rihanna

Zdieľaj článok:

Comments are closed.