Jar vitaj, ide sa na nákupy!

10. marca 2019
4526
 

Otváracie hodiny predĺžené do 21:00, zľavy až do mínus 80% a množstvo programu vás naláka na jarnú nákupnú horúčku

Dni postupne predlžujú a kvety otvárajú svoje prvé púčiky – to je neklamný znak, že v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf oslavujú jar, a všetkých milovníkov módy pozývajú   na jarný Late Night Shopping už 21. marca 2019. So skvelými ponukami až do mínus 80 percent spomedzi luxusných aj lifestylových značiek ako Patrizia Pepe, Aigner, Coach, Nike a mnohých ďalších čaká na módnych nadšencov zábavný deň v centre magického jarného sveta. S predĺženou otváracou dobou od 8.30 do 21:00 hod sa môžete tešiť na dlhý nákupný deň.

 

Sprievodný program plný farieb

McArthurGlen Designer sa celý obalí do jari: 40 000 kvetov, ktoré poskytne kvetinárstvo Huber z obce Hainburg an der Donau s pobočkou v Neusiedl am See, premení centrum na more kvetov. Motýle a pastelové prvky vyzdobia Designer Outlet a vytvoria mimoriadne pútavé prostredie. Prestávky pri nákupoch si zákazníci môžu krátiť v chill-out zónach, či ochutnať gastronomické špeciality vo food-truckoch ako Radatz, Seeteufel a Austrian Food Trucks. Náladu zlepšia kapely Sci Fidelity a Buena Banda, ako aj tanečná skupina Dance Crew. Krásne fotografie na pamiatku si môžete vytvoriť pri stenách zdobenými kvetmi a motýľmi.

Jarný deň pre malých aj veľkých

V obľúbenom detskom kútiku Dinoland sa malí návštevníci vyšantia do sýtosti. Bude pre nich pripravené aj maľovanie na tvár v jarnej tematike. „Je skvelé oslavovať začiatok sezóny spolu s našimi zákazníkmi. Radi kombinujeme nákupy, špičkové ponuky od medzinárodných dizajnérov a zábavu. Ponúkame tak návštevníkom nezabudnuteľný zážitok v jarnej nákupnej atmosfére,“ hovorí Mario Schwann, riaditeľ strediska McArthurGlen Designer Outlet Parndorf.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.