Pantone farba roka 2019 si vás zaručene získa!

6. decembra 2018
5132
 

Znova je tu „TO“ obdobie roka. Každý december odborníci na farby pátrajú po celej zemeguli, aby predpovedali odtieň roka. Ten sa zázračne stane najobľúbenejším, najvyhľadávanejším a najpoužívanejším na celom svete! Neveríte? Dôkazom je záplava farieb ako „ultraviolet“ alebo „greenery“ v minulých rokoch. Teraz prichádza farba, z ktorej srší život a radosť, Pantone Color of the Year sa stáva „Living Coral„.

Pantone farbu roka opisuje ako „Živý a žiarivý koralový odtieň so zlatým podtónom, ktorý energizuje a oživuje jemný okraj“. Farba inšpirovaná podmorským svetom sa mihnutím oka dostane do rúk dizajnérom a tak môžeme očakávať koralové módne kolekcie, doplnky do interiéru, či dokonca svadobné výzdoby. Podľahnete čaru koralov?

View this post on Instagram

????Deborah Walker (Дебора Уокер) благодаря более чем 25-летнему опыту в жилом и коммерческом дизайне является удостоенным наград и опубликованным на национальном уровне дизайнером интерьера. ⠀ ??Команда Deborah Walker and Associates создает уникальное сочетание традиционного и современного облика с мягкими тонами и находит предметы от многочисленных торговых поездок Деборы по всему миру. ⠀ ??Эти детали привносят неповторимую уникальность в каждый проект Deborah Walker. ⠀ ??Дебора использует совместный процесс превращения личного видения каждого клиента в реальность. @deborahwalker.interiors ⠀ ====== ??Листайте Карусель, чтобы не пропустить самое интересное??⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ и ❤️please

A post shared by ??Журнал American DesignMag?? (@american_design.mag) on

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.