Nebezpečne zvodná Ronie. Takto sa vrtí po boku Majka Spirita!

19. júla 2019
3745
 

Pár mesiacov to vyzeralo, ako keby sa po charizmatickej speváčke Ronie zľahla zem. Ona však nezaháľala a poctivo pracovala na svojej novej hudbe. Debutového EP Domino sa dočkáme už túto jeseň. Ako prvú ochutnávku do éteru posiela chytľavú skladbu Bam Bam, ktorú naspievala spolu s Majkom Spiritom.

Sympatickú speváčku Ronie zrejme poznáte zo skupiny Forsomeone, či vďaka jej spoluprácam s Tomim Popovičom alebo Dj Wichom. Tentokrát speváčka siahla ešte vyššie a pred mikrofón sa postavila spolu s naším najúspešnejším raperom. Je dosť možné, že práve nahrávka Bam Bam bude pre kariéru tejto speváčky prelomová.

V najnovšom letnom hite Bam Bam sa spojilo päť silných mien. Ronie za mikrofónom, Majk Spirit na feate, Viktor Hazard ako producent, Viktora Hazarda, Marek Šurin zodpovedný za finálny zvuk a Martin Miko, ktorý sa postaral o efektný videoklip.

Ako prezrádza Ronie, počas nakrúcania klipu vznikli nečakané technické komplikácie, čo spôsobilo, že videoklip sa napokon nakrúcal až počas troch dní na ďalších nových, pôvodne neplánových miestach. „Počas výroby nám, bohužiaľ vzniklo niekoľko problémov naraz, ktoré vyústili do produkčnej katastrofy, preto sa na Záhorí nakoniec nič nenatočilo. Nakoniec sme ale našli náhradné riešenie a opäť sa mi potvrdilo, že aj keď to už vyzerá najhoršie, vždy sa ti deje v živote len to čo má a čo je pre teba dobré.“

Napokon však všetko dopadlo skvelo a fanúšikovia krásky z Pezinku sa dočkali letného videoklipu, za ktorý by sa nemusela hanbiť ani Rihanna či Ariana Grande. V podobnom tempe by sa malo znieť aj spomínané EP-čko, ktoré bude celé v slovenčine. „Dala som si dlhšiu odmlku vo verejnom tvorení, ale v tichučku som pracovala a hľadala cestu k sebe. K môjmu soundu, k tomu, čo chcem naozaj povedať a ako to chcem povedať. Toto EP bude taký úvod k tomu, kým som, čo cítim a ako to vyjadrujem. Konečne som na 100% spokojná s výsledným produktom.“

Zdieľaj článok:

Comments are closed.